Produkcije, mixevi i kompilacije članova vutra foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
oz, nije moj stil muzike al nije lose :D
blader, ovo tvoje ima potencijala i to kakvog. namjestio si bazu za opasnu stvar :D :D ima djelova di bi neki speech sjeo samo tako.
gledam di mi je reason da ga instaliram al nemam vise sample library hahah
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and oz

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Je Stipe ima jos puno posla ode. Više sam usredotočen na kvalitetu zvuka nego na aranžman jer kvaliteta zvuka je za nas amatere najveći problem. Da taj psy bass prolazi, čvrst, oštar, a da ne ubija ostale zvukove. Pa stereo slika, uff... još tu ima puno radit. Svaki zvuk na sebi masu plug inova.

Ali dobro kažeš taman na 2/4 cca napraviti uvod čisto koja kratka rečenica i onda na kraju ovog previewa što bi u biti trebao biti glavni break nastavit priču i onda onako usisat sve zvukove zakrivit ko da ih crna rupa progutala i ispalit samo kik i bass ali onako mesnato heavy kad sve zagrmi na partiju pa kad te prispoji. :makaze:
Instaliraj pa nekad kad zapališ i nemaš šta radit sjedneš pa samo krene :D

Oz zanimljiva je ova, ćak nije losa produkcija, malo basa dodat po meni inaće nema puno muljanja. Nije loše...:thumb:
Kako vidiš ja samo mračnu muziku radim, a šta ću kad me vuće uvijek na to. Uvik su mi u bendu prigovarali šta uvijek sviram mračno iako mene to više vuće nekako prema unutra dok radosna muzika je prema vani. Pokreće me iznutra... svasta je u nama. Bijes, agresija, konfliti između razina u samom biću... u meni sve kuha :D
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dobro je... sviđa mi se. Na dobrom putu... malo aranžman, malo stereo. Kraj je nekako najpotpuniji što se tiče visokih, srednjih i baseva. Ali sviđa mi se ideja i tema cijele stvari... :thumb::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and oz

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dobro dođu bolji programi... ja sam davno nabavio dosta toga od prijatelja i sa neta. I imam backapirano. A nešto sam i kupio.... preskupo je za ovako rekreacijski.

Dobro je :thumb:
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Evo jedno moje zadnje kratko igranje, kad sam shvatio da nije to za mene :D .. mislim da je bio magix musicmaker .
Nije za one slabog srca, ne znam ima li to uopće žanra, možda neki hard techno :D ovo je samo kao demo, minutu i pol, pa je malo zgruvano u kratko vrijeme :D , original koji nikad neće nastat bi bio malo drugačiji. Uglavnom ružiona i potrebne slušalice :rofl:
:rofl::rofl: