Produkcije, mixevi i kompilacije članova vutra foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastanaut

Aktivan Član
31.05.2014
165
203
43

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Pozdrav ekipa :wave:

Evo našao neke svoje stvari kad sam se igrao malo sa A/V produkcijom i montiranjem. Sve je nastalo pod djelovanjem thc-a...
Totalno amaterski al sam svojevremeno guštao u tome:razvaljen::...

Ovo je snimano od bukse gdje gajim do šume gdje provodim puno vremena...
Tu me ponio eko trenutak...

Ovo sam snimao u Rijeci na Pašcu,prvi Duhovi Riječine koji su se održali... Vjerovatno će se naći netko od vas ko je bio tamo onda... muzika je live sa partija
Gušt mi je bio skidati acapelle i zatim napraviti svoju muziku za istu ili samo napraviti muziku pa se poigrati malo sa video materijalom i napraviti nekakav spot...
https://youtu.be/mQG7Xu5GEMk
Neznam zašto za poslijednji spot ima samo link :zvezda:: ... Imam još nekih 20-ak svojih samo audio stvari ali o tom potom,..ne želim se baš skroz blamirati....
Budite pozdravljeni :joint2:
 
Poslednja izmena:

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ajmo ljudi dajte kakav komentar na ovo jos radim na njoj. Ima tu posla masu ali ovako na prvu i u koji bi žanr svrstali? Meni je vec ispran mozak koliko radim na njoj pa mi sve zvući loše :D. Vec 10 puta sve promjenio i tako. Učim nove syntheve pa onda i ćesto mjenjam.

https://vocaroo.com/i/s13Eboo3o2Us

uff pa preko ovog Vocarooa je zvuk treš teški wtf...zvuk ko da iz kanalizacije puštam na đepnom radiju... editiram kasnije moram ici
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Dobra procjena... 138 bpm. Radim u Cubase-u, večinom koristim Massive, Sylenth i Serum, i nešto semplova za perkusije i ovako neki FX. Probat cu sutra na 140 ;)

nego ocito ova stranica drastično kompresira zvuk, a sound cloud necu stavit radi identiteta... moram naci neku drugu opciju.

Sad kad poslušam na poslu na malim zvučnicima vidim da sam previše bassa skinuo... a to je kad radiš 5+ sati onda počneš halucinirat. To cu na kraju tweekat, sad mi je aranžman najbitniji...
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
a to je kad radiš 5+
o da. znao sam i duze radit pa preslusavas istih 10 sekundi po miljon puta i na kraju sam znao sve obrisat jer mi je zvucalo lose :D ja sam jos u reasonu radio. kasnije sam htio fl al mi je bio ful kompleksan pa sam izgubio volju :)
da, malo grubo zvuci snimka, trebalo bi malo ustimat. meni je pak bass dosta glasan a kick tisi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma snimka je dno, kao da sam mobitelom snimao sa zvučnika. I ja sam davno počeo u nekom Acidu, pa onda u reasonu jako dugo, pa ga kasnije rewire u cubase pa onda samo cubase, pa dugo nisam ništa nego sam krenuo učit klavir i teoriju i svirat funk, jazz sa fredovima... ali vrijeme ide, sve teže i teže se nalazimo tako da sam se vratio staroj ljubavi ;)

Ma oboliš od psy bassa onog.... zvukove treba naštimavat EQ, compresiju, sutra natašte. Treba odredit šta misliš radit jer se lako vrtiš ukrug jer ipak uši, mozak, psiha se zamore pogotovo ako lagano vejpaš usput. I meni je FL bio kompliciran dok onima koji su krenuli iz FL-a reason bio kompliciran. Ja sam znao u FL-u napravit zvuk pa ga exportat i ubacit u reason...ali nisam kuzio onaj sequencer a tada nije bilo DSL-a ni yutuba, dok sam skuzio kako uopce radit u reasonu trebalo mi je masu.

Baš gledam po netu i ne znam kako da postam traku. Evo imam ode na poslu kod sebe istu verziju koju sam stavi na taj "vacaroo" i nema veze jedno sa drugim.

Probat cu da li se negdi može wav. jer sam se trudio masu oko stereo slike, dok ovo gore zvući kao mono iz bunara :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and Stipe