"Prohod" kroz Ljubljanu za growere i ostale

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.03.2016
4
0
1
40
Zdravo,moze li mi neko reci kakva je sada situacija u Ljubljani da li se mogu pronaci semenke,da li treba prvo poruciti ili samo mogu da odem i izaberem.Video sam na greenhouse sajtu da saradjuju sa nekim slovenackim prodavnicama,medjutim kada sam trazio na google-u te prodavnice nigde ni traga ni glasa od gh.Ima li jos negde u regionu gde se moze pazariti,ne mora biti samo slovenija.Vidim da su svi postovi dosta stari,pa ako je neko skoro imao nekih iskustava...
 
20.04.2012
19
2
3
34
Moram i ja ozivjeti ovu temu.
Uskoro idem u Ljubljanu pa me zanima kakvo je stanje sada sa sjemenkama, gdje se moze pronaci od dutch passiona think different ?
Hvala unaprijed
 
19.05.2018
1
10
3
48
Evo update od juce ...Iako skepticna, odlucila sam se da ustedim i vrijeme i kintu pa umjesto Amsterdama, ovaj put sam zapucala u Ljubljanu i to u Snail, zato sto mi se ucinilo da imaju naraznovrsniju ponudu od svih dobavljaca u Slo. Jedan telefonski poziv, cisto da potvrdim lokaciju, decko mi je rekao da provjerim stanje sa ponudom na sajtu i to je bilo to. Nasla sam ih bez problema, iako sam prvi put u Ljubljani i prilicno su "zavuceni" ali par konsultacija sa prolaznicima i op ...Nadjeni! Decko koji mi je dao info preko phona je i radio i bio je extra...Hvala mu i ovako. Odgovorio je na sva pitanja, sve sto me zanimalo i ponudio mi je zamjenu za ono sto nisam nasla od RoyalQeen-a (moj bad jer nisam provjerila iako mi je bilo receno) a sve ostalo sto me je zanimalo sam i uzela. Cijene su iste kao i u Holandiji ali ako ste od onih koji po sjeme idu licno, a sa "nasih" krajeva ste, troskovi i puta i smjestaja (ako se odlucite da ostanete kad ste vec tu) su mnooogo, mnooogo manji a i ja licno sam se odusevila sa Ljubljanom. Eto ...nadam se da sam nekom bar malo pomogla
 
20.08.2019
4
8
3
50
Pozdrav za sve vutrase, moj prvi post... spremam se lagano za moj prvi indoor i bio sam u mariboru u nabavci sjemena...partizanska 30 headgrow shop...nalaze se na cannabijinom sajtu kao distributeri njihovog sjemena i kao takvi bi trebali imati 30% jeftinije cijene do 23 septembra ili ti rujna...i poklon pakete tipa 2 sjemenke +ovo...ono... istina je, usluga katastrofa, snizenja nigdje i poklon paket na upit...jedna sjemenka gratis na racun od 110 eura...znam da nije ljubljana ali cisto da kolege znaju sa cime imaju posla...
 
05.03.2021
39
53
18
39
Pozdrav
Oprostite sto podizem staru temu,ali s obzirom da su mi sjemenke "pale" na carini,spremam se u pohod u Ljubljanu,medjutim koliko mogu vidjeti ni jedna od pomenutih radnji ne radi subotom i nedjeljom.. Zanima me da li iko zna neki shop koji radi subotom jer tokom sedmice nikako nisam u mogucnosti doci u Ljubljanu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Peroooooo

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
602
3.199
203
poz, zao mi je cuti , ako si u Hrv pogotovo, naruci od 3 ponudena na stranici ,Soma npr ce ti stici 100%...nemas potrebe ici u Slo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
602
3.199
203
odlicno., javi se u chat room .Soma Seeds podrska..dobit ces odgovor brzo...dostavljaju po BIH bez problema