projekt Mandala: 5 različitih sorti. proljetni indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 5 dana 12/12.
Na nekima se već vidi spol, ali još ništa nije sigurno tako da neću ništa pisati dok ne budem skroz siguran.
Bojim se da bi mogao biti veći broj muških jer su imale stresove razne.
Satori u gornjem lijevom kutu koji mi je najdraža od svih je malo požutio jer je dobio ful dozu hrane.
I sve ostale, su zabunom, dobile ful dozu.
Neke bi mogle pod flush.
No svih 10 raste i vidjet' ćemo uskoro.
Ma da bude i jedna, ja zadovoljan!

 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 5 dana 12/12.
Na nekima se već vidi spol, ali još ništa nije sigurno tako da neću ništa pisati dok ne budem skroz siguran.
Bojim se da bi mogao biti veći broj muških jer su imale stresove razne.
Satori u gornjem lijevom kutu koji mi je najdraža od svih je malo požutio jer je dobio ful dozu hrane.
I sve ostale, su zabunom, dobile ful dozu.
Neke bi mogle pod flush.
No svih 10 raste i vidjet' ćemo uskoro.
Ma da bude i jedna, ja zadovoljan!

 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 7 dana na 12:12

Za sada tri žene; najveće 3. Jedna Satori cura, jedna Mandala #1 cura, jedna Safari mix cura. Dolje desno je Sahdu i gotovo sam 90% siguran da je cura no siguran ću biti za par dana. Iznad Sadhu je mali topirani 8 Miles High koji je mutant i još se ne zna koji je spol. Kad bi dobio po jednu curu od svakog straina to bi bilo kick ass! :D
Nabavljen je novi HPS od 250W tako da će u boxu biti 400W HPS i još 150W warm CFL za vrhiće ispod.
Ove tri cure su presađene u 16L posude i tamo su do kraja.

Za par dana ide hrana i dobiti će malo više dušika da se još protegnu pa onda nakon toga hrana za cvjetanje s Mg, Zn i Fe.
Zadnjih mjesec i pol dana kreću guano čajevi, a zadnjih 3 tjedna čajevi s melasom za pumpanje kristala.
Ovo su dečki za klanje.

Stay tuned
peace
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 7 dana na 12:12

Za sada tri žene; najveće 3. Jedna Satori cura, jedna Mandala #1 cura, jedna Safari mix cura. Dolje desno je Sahdu i gotovo sam 90% siguran da je cura no siguran ću biti za par dana. Iznad Sadhu je mali topirani 8 Miles High koji je mutant i još se ne zna koji je spol. Kad bi dobio po jednu curu od svakog straina to bi bilo kick ass! :D
Nabavljen je novi HPS od 250W tako da će u boxu biti 400W HPS i još 150W warm CFL za vrhiće ispod.
Ove tri cure su presađene u 16L posude i tamo su do kraja.

Za par dana ide hrana i dobiti će malo više dušika da se još protegnu pa onda nakon toga hrana za cvjetanje s Mg, Zn i Fe.
Zadnjih mjesec i pol dana kreću guano čajevi, a zadnjih 3 tjedna čajevi s melasom za pumpanje kristala.
Ovo su dečki za klanje.

Stay tuned
peace
boz :sun2:
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
:cow_yellow:Dobro si se opremija. 12-12 otpocetka,ce i moj biti sljedeci. rep+ i sritno.
Za sada izgleda odlicno

pozz
 

PimplaMan

Aktivan Član
16.06.2009
127
28
0
37
:cow_yellow:Dobro si se opremija. 12-12 otpocetka,ce i moj biti sljedeci. rep+ i sritno.
Za sada izgleda odlicno

pozz
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Thnx Pimplaman; nadam se samo da će još narasti...
Cilj je 200g od 4 biljke.
Peace
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Thnx Pimplaman; nadam se samo da će još narasti...
Cilj je 200g od 4 biljke.
Peace
boz :sun2:
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Prekrasne biljke bozga, pohvale od mene! Nego da te pitam, spominješ melasu. To bi bio kao Maple sryup, odnosno sirup od Javora ili nešto slično??
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Prekrasne biljke bozga, pohvale od mene! Nego da te pitam, spominješ melasu. To bi bio kao Maple sryup, odnosno sirup od Javora ili nešto slično??
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Bok B, melasa je na engleskom molasses odn. melasa koja se dobije preradom šećerne trske. To je nusprodukt proizvodnje šećera i koristi se u razne svrhe, čak za pečenje kolača.
Dodaje se biljkama koje zriju da se poveća razina raspoloživog šećera za biljke, tako bolje sazriju i pumpaju više kristala. :D
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Bok B, melasa je na engleskom molasses odn. melasa koja se dobije preradom šećerne trske. To je nusprodukt proizvodnje šećera i koristi se u razne svrhe, čak za pečenje kolača.
Dodaje se biljkama koje zriju da se poveća razina raspoloživog šećera za biljke, tako bolje sazriju i pumpaju više kristala. :D
boz :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Update 17 dana 12/12

Znači ovo su cure. 4 cure od 10 biljoza, još ne znam za 8 Miles High...

Fotke uzete na brzinu. Nešto lagano gricka Sadhu, no nije strašno. Par listova je malo izgrickano pa se plašim da nisu majtsi, a neem oil nemam!

Znači bit će od svake sorte jedna cura, to je bio i cilj! :D

Malo sam razočaran sa Satori da se uopće nije izdužila u cvjetanju, ostala je mala :(.
Računao sam da će bar nešto narasti... A ono skoro niš!
Mandala #1 je čini mi se Sativa fenotip, Safari mix za sad izgleda najbolje.
Da je Satori narasla ko Safari bio bih super zadovoljan!
Sadhu je ful indica, mala je i tek jučer presađena u veću posudu.
Mandala #1 mi za sad najbolje miriši.
Pošto je ovo prvi grow u ovom boxu, uvjeti nisu baš idealni, no vidjet ćemo za dva mjeseca na čemu smo...
Grupna

Satori LST

Satori vrh


peace
boz :sun2:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Istina,satori se jedva makne u cvijetanju,šta naraste u vege fazi to je otprilike to.
ma nek su krenule da znaš na čemu si,mislim da najkritičniji trenuci prolaze:)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Očekivao sam malo Sative u Satoriju...Raste ko prava indica! Nadam se da dim neće biti indica!
Safari mix je poludila, raste gotovo savršeno! Savršeno grananje, savršeno izduživanje.. No ipak je Safari najstarija od svih.
Sad mi je žao da se nisam strpio još 10ak dana za vegetaciju...
Sadhu je totalna indica, već se vidi da će vrhići biti prave male bombice :D
boz :Sun2:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Bozga prijatelju,daj malo sličica da vidimo kako napreduje!
A za drugo sve 5.Pa nisi ti od juče,ima se iskustva.
Ma zaslužija si rep+
:spliff:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.