Projekt: Ormar

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.05.2012
17
0
1
35
jedno pitanjce :) Sylvania HSI-TD 150w - 12500 lumen- zanima me da li je to dobra lampa za vegetaciju i za kolko otpr max biljki?? tj ako je dobra...
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Uvjeren sam da hoces Dreamerice...spretna si sa rukama pa je to vjerovatno slijedeci tvoj projekt ;-)

Maki & Wonka...muchos grazias

@edudade...pa di bas ovdje postavis pitanje ;-) ako je to hps mozes vegetaciju odraditi s njom, pogledaj koliku ti povrsinu pokriva ta lampa i sve ces znati...e sad kolko biljki to je relativno, moze jedna u vecoj posudi ili vise u manjim...na tebi je da odlucis ;-)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
Neznam gdje bi drugdje ove slike stavio jer nemam otvoren dnevnik...pa
stavit ću ovdje...Green is all around :)

2 x Critical
3 x Superbud

Vegetacija


Pogled odozgo


HPS Sunrise


DIY Adjust-a-wings ;-)


eto hvala još jednom svima na podršci...report na kraju growa
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Odlično odrađeno:thumb: samo me zanima taj sistem te Primaklime kako to radi i jel bućno i jel dobro hladi taj CT i ako nije problem koja je cijena toga?

Hvala.
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
tnx...ct hladi odlično, nemam potrebe za drugom brzinom (barem ne zasad, vidjet cemo kad pocnu vrucine)
prilicno bucno, pogotovo na izlaznoj cijevi...ali uz dobru izolaciju buku sam smanjio za 70%...izvan sobe se apsolutno nish ne cuje, u sobi tek jedva primjetno zujanje

700 i nesto (cjenkao sam se za popust ;-))...znam da sam mogao mozda i jeftinije...al spiel na jankomiru sam zvao jedno mjesec i pol i stalno su mi govorili da im roba jos nije stigla iz ukrajine a "kad ce nezna se"...tako da sam poludio na takvu neprofesionalnost i kupio primaklimu...iako je skup, investicija vrijedna svake kune...kad sam stavio filter protok se nimalo nije smanjio tj. temperatura je ostala potpuno ista
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
Super izgleda. Kako bih volio da sam majstor tj. da si mogu sklopiti tako nešto.Niti imam alat nit' bi znao sve to sklopiti.
Vrlo bitna stvar za growera je da ima širok spektar znanja i sposobnosti...:respect:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
samo ti peglaj dolare, ak moderatorima ne smeta meni jos manje ;-)

pa fino je ispalo...barem ovaj tehnicki dio...grow je jos u tijeku, vidjet cemo po rezultatima...hedovi su potencijalne ubojice, rekao bih...napravio sam i lagani lollypopping, bas me zanima kakva ce biti razlika (1 critical je netaknut, ostale su lollypoppane)

i da jos spomenem ovaj tower vent...otpocetka sam za mjesanje zraka u ormaru imao jedan manji stolni vent, al bzvz je zauzimao mjesto a slabo je puhao pa sam ga zamjenio sa pc ventom...ni on se nije bas najbolje polazao, bio je jak ali puhao je samo u jednom smjeru...i onda uzmem ovaj tower vent i odusevljen sam...ne zauzima puno mjesta a napravi tajfun u ormaru...temperatura direktno ispod cooltubea je odmah pala za stupanj, dva a hedovi plesu na vjetru...prekrasan prizor...eto ako neko treba...brico store...167 kn

jedino nisam bas siguran za heavy duty use...pa sam ga stavio na timer...kad svjetlo radi onda je stalno upaljen...a kad je mrak pali se svakih 15 min...pa 15 min off...da se uspije malo ohladiti
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Bože moj.... svaka čast...

A zašto nema odgovarajućeg dnevnika, jer kakvi se sve dnevnici otvaraju šteta bi bila da nema ovakvog jednog, da se drugi uče...

:)

:clap:
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
ima tu podosta dnevnika (mada imam jednu interesantnu ideju al otom potom) za ucenje...a i iskusnijih growera...nema dnevnika zbog paranoje...al bit ce neki report na kraju...kad se ukloni sve...welcome back biggie ;-)
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Markane ja sam razdusevljen...wc bi bio velik ovo je bombonica...svaka cast za vent