Projektiranje prostora 1x400w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
Dakle,

trebao bih pomoc oko projektiranja prostora, točnije, radi se o sobi velicine 220x340x230 (ŠxDxV).

http://s22.postimg.org/jnxu53ar5/Untitled.png

Soba nema neku ventilaciju pa bih trebao i pomoc oko toga i kako najlakse izvesti..imam 2 stojeca ventilatora..

Mislio sam napraviti neki box za jednu lampu na lijevoj strani sobe pa bi noću prozor mogao biti malo otvoren..

kante bi bile od 20lit a sjeme ne znam..molio bih preporuku a da ima neki veci prinos..


u unutrasnjost boxa sam mislio postaviti kućnu foliju za refleksiju ako je to dovoljno..


svi prijedlozi su dobrodosli..

edit:


po preporukama kolage s chata odlucio sam napraviti jedan box..
 

Gagiba

Aktivan Član
Boks obavezno. Ukoliko ne nabaviš gotov imaš u dnevnicima i na temama masu improvizacija pa čitaj.. :) Ventilatori će da ti završe posao ukoliko nemaš CT. Zapravo svaki komentar zavisi od toga koliko keša si spreman da investiraš u akciju. Ako si pri novcu ima lepih solucija, ukoliko nisi...opet ima rešenja.. :)
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
odlucio sam napraviti jedan box po preporuci kolega s chata, da ne kompliciram previse, a prihod zbog toga sto bih to radio jednom godišnje..
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
napravio box i narucio kalashnikovu..da li ja nju moram topirati ili ona sama po svojoj genetici raste kao na videu?