/PROKLETE DELICIJE/ (Dutch passion/Auto Mazar > CFL/250W) & (Barneys farm/Auto Critical Kush > PLL/110W); LST by Badi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
:lol: Ma skuzio sam sta je bilo, jedna od tih stvari i nije bas knjiga, nego vise nekakva tvrđa kutija kartonska, posto sam se zurio zavrsiti i posloziti to, a i na posao sam naknap kretao, vjerojatno jos nije iscurila voda do kraja, tj. malo je jos kapalo...poslije se kutija namocila i spigala i ode tegla na jednu stranu...a tako je to kad si napusen ko zmaj i zuris se pa ne razmisljas:)
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
E i hazeri, da li je moguce da bude hermij poslije zbog toliko stresa? Jer do sada sam vec imao slicnijih problema sa Anesthesijom, a i prosli Mazar je bio dosta izmucen pa je na kraju sve ok bilo.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
tako i budem, nego mislio sam Mazara samo jednom ustipnut, kad se oporavi naravno...zato jer mi se to svidjelo, a i brzo je i jednostavno. Ali ako ti kazes da ne HST onda necu, jer to je isto HST jel tako cim se ostecuje biljka? Znas malo me prpa sad opet natezat ovu granu koja je taman zacijelila, a i sad ce biti manje savitljiva...
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ma boja je lijepa tamno - zelena, na slici malo svijetli od bljeskalice pa je cudno, nije mlohava, dobro mi izgleda...a sad koliko sam ja u pravu??
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Hvala hazeri, zasada jos nema mraka samo dan...mislim da ga nece ni biti, jer prava zima tek pocinje vani:thumb: a meni je temp. u boxu onda preniska, eventualno ako zatopli ukljucim timer ovako 0-24 dan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Naprjed samo:thumb:.teško će ti se automat pohermit tek tako,ja sam im stvarno radio svašta pa nikako..probaj corp na jednoj grani odmah blizu vrha grane tako i ako je slomiš,rastu nove a i nije neka velika steta.(a sve i da slomiš,samo zaljepi i cekaj par dana).pa ako budes siguran u sebe mozda corpas ostale:)
neces osim malo vremena nista izgubit a mozes dobit;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Znam to @lauba ,samo što sam ja mislio da je to auto fem ali tvoje sjeme ,znam za to jer si vec negdje spomenuo ..pa ne mora biti strašno i da se pohermi ali ja sam baš pokušavao na puno načina stresirat neke automate i nikako...ono što sam Badiu htio poručit neka se ne zamara s tim što mu se biljka oborila na pod,da će se od toga pohermiti, u tom sam kontekstu komentirao za autose:respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba and Badi