Proklete gusjenice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.09.2011
9
1
0
41
alo ljudi pozz.molim nekog tko zna da mi veli kako se riješiti zelenih velikih gusjenica koje operiraju u paru sa malim crnim,ako netko zna bilo šta na prirodan način,jer radi se o čistim vrhovima stabljike visine cca 2 metra po 5 do 10 velikih vrhova na svakoj...obirem pincetom gamad svaki dan,al ne stignem pratit kolko toga ima,ako ovak nastave za 2 do 3 tjedna kolko još planiram pustiti da se pune,ostat će mi kur.. od ovce...hvala unaprijed,btw isprobano sa koprivom,močenim duhanom,ali ništa vračaju se na mjesto zločina i zabijaju se dubogo u vrh,jer lišća gotovo da i nema
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
pravilo kod tih gusjenica je da ako ih vidiš 50-100 , znači da ih ima 500-1000 .... jbg tako to ide sa malim zelenim govnima.
Najgora stvar u toj situaciji nije što ti jedu lišće , već što seru , spavaju i razmnožavaju se u tvojim hedovima . A rezultat njihovih aktivnosti unutar tvojih hedova je pljesan .....

rješenje :
Pesticidi ako nisi u dubokom cvjetanju , a ako jesi ....jbg moj savjet je da ne špricaš već da spasiš što se spasit da .

Sretno .
 
24.09.2011
9
1
0
41
je da...stari duboko je...pred berbu...još planiram 2-3 tjedna ostavit,al kak stvari stoje ide na sušenje...nemogu si dopustiti da požderu mi sve jer od n3 mjeseca su vani i nikakvih nametnika do prošlog tjedna...neznam,rekli su kišu za iduća 2 dana,al neznam dal ih možda ona rastjera...makar ja ih vadim svaki dan,neke tj.male crne popušimo jer su pune robe i čak su dobre,bar nekakva korist od govana
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
neke tj.male crne popušimo jer su pune robe i čak su dobre,bar nekakva korist od govana

ahahahah, reci mi da se šališ...

ja sam danas bio prisiljen skinuti 3 Greenomatica 2 tjedna prije planiranog (iako su već sigurno gotovi) zbog istog problema, navalila mala crna napast i žderu sve pred sobom a još se i plijesan radi...
 
24.09.2011
9
1
0
41
ne šalim se...znači gotovo,moram pobrat,a u p.m.............prokleta smeća,***** ga imam samo jednu koja je sama i nema ni trunke nametnika,al ove me gusjenice sje... do jaja.....:tuzan
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
U pat shopu ili veterinarskoj ambulanti potraži bio proizvod za kucne ljubimce za obranu od krpelja usiju i tog shranja..znaci proizvod je bio prakticki se može i popiti i spricaj s tim biljke...trebalo bi da djeluje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Svakako sam planiro skinuti za tjedan dana,ali sutra cu zbog gusjenica pa me sad zanima dali su gusjenice šta naštetili biljci ne zelim da kad budem pušio da se zarazim ili tako nešta dali imate nekakav dobar savjet ?
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
meni su se pojavljivale i na susenju..izbijale su na sve strane....Desetkovale su mi urod. Probaj sa tim preparatom sto rece Blade,ali na kraju ako i ne uspe,mislim da vecu stetu pravis ako uberes biljke ranije.

dsc06580w.jpg
 
05.08.2011
22
0
1
33
Jao evo i moju jednu biljku su napale, na ostale nejdu al ova im je ocito posebno ukusna, a ja ludim! Svaki dan skinem po 2-3 i pregledam cijelu biljku a sljedeci dan ih je opet tolko. Znaci s cime ste rekli, namocim duhan (suseni?) i papar?

I jos jedna stvar, ako ih ja poprskam tim duhanom i paprom, ocu ja njih samo otjerat sa biljke ili ce ih to utamanit? jer najmanje sto mi terba je da krenu na ostale zdrave biljke
 
13.09.2011
12
1
0
34
i meni su napale stabljiku evo u 2 dana skinio sam 15 gusjenica i otpala mi 2 vrha znaci slobodno mogu pusiti nemoze mi nista biti od ti gusjenica i jel mogu i ta dva vrha sto su otpala zapalit
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
marin0701 je napisao(la):
... znaci slobodno mogu pusiti nemoze mi nista biti od ti gusjenica ...

sta hoces da kazes, ne kontam, sta da pustis, gusenice da brste?

marin0701 je napisao(la):
... i jel mogu i ta dva vrha sto su otpala zapalit

mozes paliti vrhove, kao sto i gusenice mozes pojesti, ni jedno ni drugo te nece ubiti ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales
22.05.2012
3
3
0
41
Od razno raznih parazita najvise se plasim gusenica. Predprosli outdoor grow su mi malo ugrozavali crveni pauci i ako nisam imao vecih problema al prosle 2012 gusenice su mi bile nocna mora, na stotine sam ih skinuo. Ja ne znam dal je to tako kod svih bilo prosle godine? Ove godine sam se odlucio za automatic iz dva razloga, prvi i najveci razlog je sto biljka bude gotova za 3 meseca a drugi razlog je sto cu je skinuti pre avgusta i prokletihy gusenica. E sad jedino da mi gusenice uniste sve u junu al uglavnom ta prva tura gusenica nije zajebana jer je redja, zajebana je ova druga tura. :) sto grize hedove
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales
26.03.2016
5
1
3
42
Imam ja jedan predlog. Ako gusenice brste hedove onda mora da su i one pune thc - a. Trebalo bi sve te gusenice da se skupe i osuse. Pa ako bude losa godina iz revolta treba popusiti njih ili ih ubaciti u cake - ove. :) Sta mislite o tome? :)