LED Proljetni spektakl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Alien OG

Poznanik Foruma
13.09.2019
1.308
9.457
258
Ja si kontam kako sam dobar LST odradio a stavim 5-6 zica, kad ono pogledam kod tebe a ono 200 po biljci :D
Svaka cast za predanost, i vrhunski odradjen posao.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Marven and Badi
13.09.2020
28
155
28
31
E sad lijepo ima da poskeniram svako slovo od početka do kraja jedno 50 puta :D
Majstorski, svaka čast :clap:::respect:
Evo i ja uživam u svom ananasu upravo, najviše zahvaljujući tebi! Dogurao sam nekako do kraja ali bez tvojih smjernica i ukazivanja na ono bez čega nikako ne ide, teško da bih uspio!
Morao sam ukrast priliku da ti zahvalim :)
 
  • Love
Reactions: Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
:rasta: SMOKE REPORT:rasta:
:wave:

BLUE GELATO 41
Slatki i ukusan hibrid koji se danas smatra jednim od moćnijih strainova na tržištu kanabisa...i zaista je :D.
S toliko ukusnih strainova u igri, Blue Gelato izbacuje glatki zemljani, citrusni i voćni terpenski profil koji ima dobar okus kao što miriše. Možete očekivati da ćete se osjećati uzvišeno i slobodno u stanju euforičnog blaženstva. Dok meljem pupoljke, miris čistog šećera i kestena...uff kakva senzacija. Zapalim i uživam u onom prvom hitu čistog, svježeg zelenila. Udahnem ponovno dim za dimom...vauu, ovo je stvarno dobra stvar. Nije prošlo ni pet minuta i već počinjem osjećati kako mi se uvlači u glavu. Moj um je nekako nejasan i poletan, koncentracija je na visokom nivou, iza očiju osjećaj ugodne opuštenosti. Kad podignem glavu, kao da pomalo lebdi. Uživam u muzici, euforičan sam, energičan i odlično raspoložen, usta su mi naravno totalno suha. Toliko sam usredotočen na ono što radim da zaboravljam na vrijeme. Iako prepun THC-a, dobar je za ona vremena kada iskusniji korisnici žele fokus i koncentraciju pomiješane s motivacijom i nevjerojatnom opuštenošću. Korisnici koji su neiskusni ili imaju nižu toleranciju mogu osjećati kao da je ovaj strain malo prejak za njih i mogli bi se osjećati uspavano i letargično. Ali inače je savršen za dnevnu konzumaciju. Oni s većom tolerancijom otkrit će da je ovo jedno od najuravnoteženijih iskustava koje su ikada doživjeli. Omamljen i euforičan, s početnim osjećajima uzdizanja i zujanja, Blue Gelato je ukusno čudo na Zapadnoj obali. Uz voćnu, blago citrusnu aromu koja sa sobom nosi samo dodir sira, ima profil okusa koji je uvijek prepoznatljiv. Strain koji ima vrlo visoku ljekovitu vrijednost. Zbog visoke razine THC -a i genetskog sastava, ovaj uravnoteženi hibrid ima izrazita svojstva koja mijenjaju raspoloženje i opuštaju cijelo tijelo od mozga do prstiju. Neki ljudi koji pate od tjeskobe, stresa ili napetosti rekli su da su se osjećali kao da su upravo uzeli sedativ i da se konačno nisu osjećali tjeskobno, nervozno ili uznemireno zbog bilo čega. Drugi su primijetili da im se cijelo tijelo osjećalo opušteno, kao da lebde na oblaku. Za one koji žive s kroničnom boli, one koji pate od previše neprospavanih noći, one za koje izgleda da ne mogu pronaći mir ili opuštenost u svom svakodnevnom životu i one koji imaju sve različite vrste fizičke ili emocionalne boli. Također treba napomenuti da je poznato da Blue Gelato izaziva "munchies", što je izvrsno za one koji se nose s mučninom ili drugim probavnim problemima. Pacijenti s karcinomom koji su podvrgnuti kemoterapiji ili drugim kemijskim tretmanima izvještavaju da im je ovaj strain pomogao u stimulaciji apetita, omogućujući im da jedu kada ništa drugo nije djelovalo. Sve u svemu, Blue Gelato 41 ima snažna ljekovita svojstva koja su izuzetno korisna onima kojima je potrebna. Sa svojim visokim razinama THC-a i dobro izbalansiranom mješavinom Indice i Sative, ovaj strain rijetka je poslastica za one koji cijene iznimnu opuštenost, sreću i lakoću. Učinci će se osjetiti gotovo odmah, stvarajući početni "head high" koji je kreativan, zabavan i poticajan. Nakon toga slijedi osjećaj duboke tišine, težine i smirenosti. Kao što sam već naveo, neki početnici su primijetili da je Blue Gelato 41 prejak, pa se osjećaju nesposobnima za pomicanje smiley9934. No, većinom, kad se uživa s pažnjom i oprezom, ovaj strain je definitivno jedan od najzadovoljavajućih vrhunaca na današnjem tržištu:love2:.

IMG_20210913_205749.jpg IMG_20210913_205903.jpg IMG_20210913_210014.jpg IMG_20210913_210008.jpg IMG_20210913_213003.jpg
Potpuno iskustvo: 10/10 :smoke:

Slijedi White Rhino - smoke report, pa može u završene :).
:vutra:
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
:rasta: SMOKE REPORT:rasta:
:wave:

WHITE RHINO
Na prvu se ne čini toliko jak, ali pazite...kad malo duže odstoji u staklenci (curing) opalit će vas pošteno :D.
Efekt je postupan ali snažan ("body stone"), mentalno opušta i smiruje. Korisnici bi ga trebali pomalo konzumirati i pričekati da efekti počnu djelovati. Sasvim je normalno da nakon pušenja ovog straina doživite osjećaj lijenosti, sreće i euforije. Više je za večernje seanse, jer euforija ubrzo splasne pa fino uspavljuje. Najbolji je za opuštene aktivnosti poput slušanja glazbe i gledanja omiljenih serija na Netflixu..."daj mi krevet i vreću čipsa":D. Pretežito je skunky arome sa citrusnim notama. Okus pri sagorijevanju dodatno pojačava karakteristike limuna s prizvukom kvalitetnog hasha. U medicinskim je krugovima poznat kao jedan od najboljih strainova za liječenje kronične boli. Također, vrlo je koristan protiv stresa i nesanice. Usporiti će dan, te će umrtviti tijelo od stresa i boli. Njegovo snažno opuštanje i "couch lock" efekt učinit će da lako kliznete u san. Prava noćna poslastica i izvrstan način za ublažavanje nesanice nakon stresnog dana. Sprječava mučninu uspješnije nego neki stimulirajući strainovi. Izvrstan je za neke anksiozne poremećaje poput generaliziranog anksioznog poremećaja. Može biti koristan za druge poremećaje raspoloženja poput depresije i bipolarnog poremećaja (samo vaš liječnik može reći hoće li vam to biti od pomoći).

IMG_20210819_170527.jpg IMG_20210830_165509.jpg IMG_20210830_165545.jpg IMG_20210922_060904.jpg
Potpuno iskustvo: 8/10
Može u završene :)
:vutra:
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Hvala!:respect: Haha ma ove moje vezice nemaju žicu, sama guma tako da su najobičnije škare bile dovoljne, ali svejedno je potrajalo :D.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: sone1