PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.03.2011
10
2
0
33
Brutalni offtopik:
kad smo vec kod enkripcije, meni je uvijek kad sam na forumu https prekrizen i pokraj njega je na lokotu veliki crveni x dok kad se spajam sigurnom vezom na facebook, sve normalno, nema nis prekrizeno...

a kaj se tice murije, slazem se da bi trebali imat sifre za rijeci poput trava, grow i to...evo moj frend me taman dok sam piso ovaj post nazvo da je doso doma iz postaje, srecom nisu mu nista nasli neg su ga samo priveli na ispitivanje...ali ne vjerujem da su SVI policajci bas gamad...pa ja osobno poznajem nekoliko policajaca i svi su oni normalni, tolerantni ljudi ko i mi...dok naravno, ima i onih drugih...moj frend kad je pao s 8 grama i 12 šteka cigareta koje je opljacko iz kioska, lijepo mu je u postaji policajac rekao nek se stane uza zid, a zid pun rupa...i kaze mu policajac nek dode blize zidu i pita ga kao sta ti mislis od cega su te rupe i on naravno kaze da nezna i policajac mu zabije glavu u zid...i on nemre nis...sad je izaso iz zatvora prije par mjeseci i bas sam se s njim lijepo napusio nakon nekoliko godina...ima ih gadnih koji su policajci samo da se izivljavaju na drugima, ali ima i dobrih...zato nevolim ono All Cops Are Bastards jer nisu bas svi do jednoga...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Ako je čovjek đubre, đubre je i u uniformi i bez nje. Samo ovi u uniformi imaju veće "ovlasti" radit kaj žele. Ni ja isto nevolim ono All Cops Are Bastards zato što zbilja ima murjaka koji su ljudi na mjestu. I sam sam imao priliku upoznat kojeg takvog. Ali problem je kaj zbog ovih trulih i ovi normalni ispadaju sami takvi. A to je zato kaj je u današnjoj državi trulih daleko više nego normalnih. To se neće promijenit dok se cjelokupno pravosuđe ne promijeni, a taj dan, čini mi se nažalost, možemo samo sanjati.