PROMISLITE ŠTO MISLITE (O POLICIJI)!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

m4r3

Aktivan Član
05.10.2008
342
40
28
Niodaklevci
2advanced.com
Nije to sve tako crno, vecinom jest al nije SVE, ja imam dosta drugova koji su drotovi, i moj najbolji prijatelj je drot, covjek bi dao zivot za mene, a vecina ovih sto ih znam vare redovno i milion puta sam vario sa njima i fkt su momci ok.Ovi mladji su vecinom regulara, i ovi koji ne duvaju bar nemaju nista protiv toga ..sto kaze fĿőШ∆S┬eЯ treba samo fino sa njima, jer cim ti glumish nekog mangupa i drzak si sa njima naravno da su puno vece sanse da izvucesh deblji kraj.Skontaj da oni rade po naredjenju i kad njemu sef kaze "hocu 20 prijava" on ih mora donijet, njega ne interesuje kako ce on skupit tih 20 prijava ...
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
e, sad ja moram staviti pricu:
naime,krenemo ja i dva drugara iz moje rodne vukojebine u grad, drugarici na rodjendan. ima tome oko 6-7 godina. putujemo vozom, uvece oko 7-8. prazan vagon, samo mi i neki cova, pijan totalno.tu ti jedan lega smota nesto, kao zavaricemo, ali ja nisam hteo u vagonu, nego kad sidjemo sa voza pa usput.
e sad, ja sam za poklon poneo sveze ubranu granu ( a te godine me outdoors usrao nevidjeno, tad i vise nikad), pa je stavio u neku ql smedju bocicu sa zapusacem od plute.ono, izgledalo je bas kao neki egzemplar sa sve etiketicom sto visi sa koncica oko vrata boce. a imali smo bar 10 ak gr po gacama cizmama itd.
i izadjemo mi na stanicu, nigde NIKOG samo jedan pandur ( mlad). " dobro vece, ajte molim vas malo sa mnom vamo" imaju oni neku kancelariju/shpajz na stanici, i tamo jos jedan sedi stariji lik.
" e, pa da vidimo ko ste, sta imate kod sebe..." otvori on moju torbu, prekopa malo... " a sta vam je ovo?" "poklon za rodjendan", otvori on onu bocu " uh, sto zdiba... dobra a?" pa i mljadji pandur pomirise " dobra, dobra nema sta". " a odakle vam ovo?" a ja kazem " ubrao usput- industrija". " cuj njega- industrija! kao mi smo blesavi". i tu nas malo ovlas prepipaju i ne nadju NISTA. " sta cemo sad?" pitam ja; "pa" kaze taj stariji pandur " mozemo vam vratit ovo, ako malo sacekate da napravimo zapisnik, da napisete izjave itd ILI da vam ovo uzmemo, a ostavicete nam podatke i reci gde nameravate odsesti u gradu" (!)
tu ti mi lupimo ime nekog lokala gde je navodno zurka, malo se nesto kao salimo, oni nam popisu imena, i odosmo.
noge su mi bile odsecene svo vreme, ne znam kako sam stajao uspravno!
i kad smo izasli iz zeleznicke i presli kojih 20ak metara, onaj lega sto je srolao pripali taj jox, na koji smo ja i ovaj drugi skroz zaboravili. SVE VREME GA JE DRZAO U SACI! SVE VREME DOK SU NAS OVI ZAJEBAVALI!
nikad mi se vise nisu javili povodom toga( MURIJASI).
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
U zadnih 20-tak dana na dva puta sam izlazio iz grada autom i dva puta su bile organizirane hajke, kako bi ulovili terorista u samoubilackoj misiji...LOL...:icon_mrgreen:

I evo javno ih pozivam (ako ima murijaka iz mojeg kraja da prate ovo), ako se osecaju sposobni, neka me uhvate...!!!

Ah kad bi imalo sa sta da me uhvate...mjlac...mljac...:ludaci_lol:
 
31.01.2008
23
0
1
35
virujen ja da policija ako te oce nac i sredit da ce te sredit jer nema toga sta se moze skrit.
svi smo mi ljudi i volimo pricat i hvalit se ili jednostavno ljubomora(dosta je biti pola sata na forumu).
Ali nije mi jasno zasto bi operateri vip,t-com.tele...(privatne firme) davali policiji podatke o svojim korisnicima(ja prvi da imam firmu vodia bi racuna o onima koji mi daju novce )?
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
pa ima dosta prica...
i ja imam par ( sto poznanika sto drugara) u policiji i cuo sam dosta oprecnih stvari od njih.
ispada da prate telefone, ali ne tako cesto ko sto se to misli, ipak to zahteva dosta posla :vb_kez:
i, da koriste to samo kao tipove, ne bi li izmanevrisali situaciju.
a sto bi im kompanije dale? pa ne znam kako u hrvatskoj, ali u srbiji korupcija seze svuda. svi ti podgojeni gadovi u istu tikvu duvaju na nekom nivou obicnom coveku nepoznatom.
 
23.08.2008
10
1
0
38
ljudi... jel zna netko kako se prisluskuju policijske frekvencije??
.. nesto sam citao da su sad postale kodirane sa nekim tetra kodom il nesto slicno al meni to ne znaci mnogo..
.. ako oni vec prisluskuju nas zasto mi ne bi prisluskivali njih?? :)
nek se jave informaticki frikovi.. po mogucnosti da stave neki link na kojem se mogu slusati policijske frekvencije :)))
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
haha.. bas fora, to bi si trebo nabaviti
mnogo dobra stvarcica
a sta bi se desilo da naprimer me cope kako ih slusam i nađu mi tu motorolu kod kuce
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
jbg ljudi i oni rade svoj posao za bijedu od place,sad to sve ovisi o osobi ima dobrih pandura a ima i onih koji bi te strpali u zatvor radi jednog jebenog jointa.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
ezroller je napisao(la):
ljudi... jel zna netko kako se prisluskuju policijske frekvencije??
.. nesto sam citao da su sad postale kodirane sa nekim tetra kodom il nesto slicno al meni to ne znaci mnogo..
.. ako oni vec prisluskuju nas zasto mi ne bi prisluskivali njih?? :)
nek se jave informaticki frikovi.. po mogucnosti da stave neki link na kojem se mogu slusati policijske frekvencije :)))

Aj ne pričaj pizdarije, ako nije problem ...
snapoutofit.gif


Sustav 'tetra' pušten je u rad 2006., uloženo je preko 200 mil. kuna (27 mil. eura) i tebi to ne 'znači mnogo' ... jer ti si neki superduper haker ?
47b20s0.gif


Evo ti pa čitaj.
reading.gif

http://www.mup.hr/2083/43.aspx

pecko88 je napisao(la):
Ovim...
http://www.ham.dmz.ro/motorola/gp300.php
Samo ustekas u komp, podesis frekfenciju i ondak to....:icon_mrgreen:

U Makedoniji možda da ...
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
SlaMar je napisao(la):
haha.. bas fora, to bi si trebo nabaviti
mnogo dobra stvarcica
a sta bi se desilo da naprimer me cope kako ih slusam i nađu mi tu motorolu kod kuce
Nista ti ne mogu, motorola nije zabranjena jel da ?
A ako samo slusas i ne odasivljavas (uhhhh bem ti rjec) ne mogu te nikako pronac.

pozz...:icon_mrgreen:

Edit. sorry bongash, nisam znao da je HR uvela takvo nesto....
Kod nas u MKD jos vlada analogija....LOL...:ludaci_lol:
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Vidim da pojedince opasno drma paranoja :D Nemate se za sta sekirati sve dok ste oprezni, a oni koji su duze vrijeme u poslu znat ce sta mislim kad kazem NE VJERUJ NIKOME. To je jedini nacin da opstanes.

P.S. Jos jedna dodatna informacija za raju iz BiH (federacija), za drugi dio i susjedne drzave ne znam jer je drukciji sistem). Iz pouzdanih izvora znam da murija dobiva raznorazne uredaje od Amerike ( borba protiv terorizma :icon_rolleyes: ) koju ovi koriste u raznorazne svrhe izmedu ostalog i da bi sprijecili jadnu raju koja je i onako sjebana da duva vutru.
Jedini nacin da vas sve ovo zaobide je da ne budete sumnjivi, tj. da se uopce ne dovodite u bilo kakvu vezu s bilo kakvi ilegalnim radnjama. Krenu li njuskala kopati, desava se efekat domina, jedna stvar povlaci drugu i ako niste cisti vise vam ni kruh nece odmoci u pomoci :icon_lol: