Promjena boje listova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.09.2016
5
4
3
36
Dragi vutraši, ovo mi je prvi samostalni grow a sve što znam sam naučio s ovog foruma (nakon puno čitanja i upijanja teorijskog znanja pokušavam primjeniti u praksi). Kako sam pročitao i teme vezane za promjenu boje listova svejedno nisam siguran da sam uspješno detektirao uzrok promjene boje na mojoj biljci, očito nečega nedostaje, ali nisam siguran čega?

Radi se o White Widow iz feminizirane nirvana sjemenke, trenutno je na 2. danu na 12/12, u vegetaciji je bila 27 dana.
Zemlja je Gardol bio zemlja https://www.bauhaus.hr/gardol-bio-zemlja-50-l.html
gnojenje je sa BioBizz grow - prema preporukama sa 1ml na litru vode, sada ide prvo zalijevanje nakon prelaska na 12/12 pa ću dodati i BioBizz bloom prema specifikaciji.
zalijevano je svaka cca 2-3 dana sa oko 15-3 litre vode, ovisno o tome koliko je bila žedna
grow je ispod 400w hps
vlaga je mali problem u boxu jer je ventilacija jača zbog temperature, pa je po danu teško držati iznad cca 25%, po noći se popne i na 75%, temperatura je idealna od 22 po noći do cca max 29 po svjetlu.
PH vode je donekle reguliran jer čekam tekučinu za kalibraciju ph metra da ga kalibriram, ali po trenutnim postavkama je nekako nagurana na 6,8 (voda je iz vodovoda i ph joj je nekad i preko 7,5, ph je skidan sa par kapi octa). Sada sam kupio destilirane vode pa je ph normalniji (a i nema klora za koji vjerojatno igra ulogu), ali je napravljeno tek jedno zaijevanje s tom vodom, pa ne vidim neki konkretnu promjenu.

evo slike biljke

20170120_113424.jpg
 
Poslednja izmena:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Gladna biljka
Imas tablicu od biobizza i daj joj preporucenu dozu,obavezno i gnojivo za vege ubaci zajedno sa gnojivom za cvjetanje
Nije potrebno otvarati novu temu kad imas mjesto za takva pitanja i probleme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mikiliki55
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.