Promjena lokacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Bok svima!
Imam mali problem s roditeljima...

4 mjeseca sam uzgajao doma i sad su se odjednom sjetili da to nije u redu i da to odmah ujutro BACIM! A ono, biljka mi je na sredini cvjetanja, pa naravno da ju neću baciti!
I tako sam promjenio lokaciju.

Jedno me interesira: Stavio sam ju unutar nekog šumarka (1-2 grma i 2-3 drva u njezinoj okolini). Nešto sunca dopire do nje sad u jutarnjim satima, malo više će u popodnevnim. Da li će to smetati na rast i razvoj cvjetova?? Jer je do sada konstantno od izlaska do zalaska imala sunce.

evo i slika: http://district2005.blogspot.com/
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
eh ovo se zove peh,
meni to stalno govore da nije u redu i da se igram sa vatrom, samo cekam i ja i oni da mi jedan dan uleti murija....:2flip:

nego vratimo se na temu,
ako si sve dobro presadio i ako nisi ostetio korijene, sve bi trebalo biti u redu,
ja mislim da ti promjena svjetlosti ne znaci puno jer ionako ce se i to sada promijeniti,
bit ce manje sunca a vise mraka,
samo ti to sve ostavi tako kako je, ako nisi vec, onda ju presadi na sigurnije mjesto...

sve bi trebalo proci ok ako sve napravis kako treba...
najbitnije od svega je da ju presadis u dobru zemlju (citaj kvalitetno tlo), i da pritom ne ostetis korijene...

eto to je od mene, mozda ti netko drugi nesto bolje odgovori, ali ja mislim da ce ti i ovo pomoci

P.S. biljka ti fino napreduje KIU
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
thanks!
Nisam ju morao presađivati jer mi raste iz tegle! Samo sam ju premjestio...

Jedino što joj je sada malo stiska. Još sigurnije mjesto sam našao. Oko nje su koprive i neka divlja vinova loza...

Nadam se da joj to neće donijeti neku boleštinu...

Da, lijepo napreduje, sad sam ju i ja malo bolje pogledao... :)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ja mislim da joj nece bit ništa.Ja sam svoju 6 puta nosio vamo-tamo.Bila je ukuci pa na balkonu pa vani pred kucom i nakraju sam ju odneo na jedno mjesto van.Uvjek sam pazio da bude sve kako treba i ni u jednom trenutku nije pokazala da joj ista fali.
 
16.05.2009
10
0
0
47
Razbi dno od tegle i pusti korencice da se prosire i nadju hranu i vodu koliko im treba
Uspeh Ti zelim :)
edited: Blog ti je dobro zapoceo i svaka rec sto si napisao o ovoj Bozijoj Boljci je istina.Nek se zna:goldmaryjane:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
koliko mogu da primeti tebi je biljke duboko u cvetanju je mogu da ti dam savet ako si je ti sada presadio ona bi do prvog juna bila gotova za berbu a to kazem zato sto bi se od prvog vec sigurno pocela vracati u vegetaciju , to ti ne gvorim iz glave nego zato sto sam i ja nesto slicno uradio samo sto moja biljke nije pocela cvetati unutra nego nepolju po presadjivanju ...

tako da bi je je obrao oko prvog juna al bi ostavio se listove i par hedova i pustio bi biljku ponovo da vegetire tako bi uz malo srece imao ponovo berbu negde u oktobru....

samo me znaima koliko dana je u cvetanju ako slucajno pamtis i ostavicu ti link kako je to meni bilo sa cvetanjem obrati paznju na datume ..
https://forums.vutra.org/threads/5133-experiment-cvetajne-u-maju