Promjene na tijelu prilikom korištenja THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
što se moze zamijetiti na tijelu nakon 20dnevnog koristenja THC kolicine 100mg/dan?
meni se znatno masa promijenila u tih 20 dana pa ne znam da li je to od bolesti, ili thc.
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
ne pisem dnevnik i ne muči mene tezina. to je samo popratni efekt. ne znam sto bih jos trebao napisati. pitanje je usmjereno onima koji su u slicnoj situaciji bili.
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
:fuck:
Mislim da si ti rekorder u otvaranju bespotrebnih tema...
na forumu ima tih nekih lezilebovića kojima se život vrti oko toga koje rizle drugi rabe, a koje ne i sl. što ti je trebalo pisati ("odgovarati") na post o kojem pojma nemaš? savjetujem ti parkić i pješčanik i ljepljenje žvakaćih guma na sjedala u tramvaju.promjene na tijelu prilikom uzimanja većih količina thc je tebi bespotrebna tema? NITI JEDNA osoba koja zna o čemu pišem i zna problematiku to ne smatra "bespotrebnim".
idem baš pogledati čime si okupiran.
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Nije besmislena ako nekog stvarno zanima i postavlja konkretna pitanja, a on...
Brate lik otvara danima teme, ocito da mu je dosadno..
Em trazi bolju preglednost foruma, em ovo em ono a ne zeli se potruditi i pronaci sta ga zanima ili cak googlati o tome sto ga zanima nego eto, samo pravi ljudima posla.. Zato kazem bespotrebno a ne besmisleno.
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
E pa tako reci i opisi sebe i svoje bolesti, zivot unazad, svoje navike itd itd... Ne zelim ti nista lose ali nakon toliko otvaranja tema bez da si se potrudio procitati sve na forumu sta da ti drugo napisem? Izjasni se kako treba, nitko ti ne govori nista lose samo da postavis pravilno pitanje da ti se pravilno moze odgovoriti.
I savjet ti je los, mozes ti to i bolje
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
pisanje o sebi smatram neukusnim i egocentričnim, jer se radi o izuzetno teškoj i rijetkoj bolesti koja se ne moze izliječiti standardnim stvarima - neprimjenjiv opći pristup. nitko to nema i mislim da nema smisla zasipati forum svojim problemima očekujući odgovore koji eventualno mogu meni pomoci. upit je formuliran tako da i drugi mogu naći benefit u dobrom odgovoru. imaš ti pravo, neću ovo malo mozga opterećivati otvaranjem glupih tema, nego idem nešto poistpopt i napisati što slušam. eh, kad bi svi tako... ali nisu svi pametni.
 
Poslednja izmena od urednika:

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Tražiš odgovor ali ga zapravo ne želiš čuti..:(
Da bi do njega došao, pls prilagodi frekvenciju- ili pisanja tj. postavljanja pitanja ili svoje razumijevanje napisanoga od drugih članova...
Ja neznam šta da ti kažem normalno, osim daj čoeče reci u čem je problem...
Neukusno je zapravo ispitivati takva pitanja a ne želeči reči osnovnu anamnezu svog problema...
Tu si totalno anoniman...zato ne vidim u čem je problem...:thumb::thumb:
 

hal9000

Banned
Banovan
20.04.2018
37
7
8
37
@zelenko gledaš stvari sa drugog aspekta. ako netko dobije na lotu i ovdje napiše samo gdje radi i stanuje, nije više anoniman. jedini imam boleštinu tu i to je sigurno.
@grouchy šteta. nisi pomogao meni što ne zamjeram, ali nisi ni nikom drugom, a ni to ne zamjeram.
@NewPlayer Isto
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
nebih znao dali thc moze uzrokovat nagli pad tezine ( 20 dana je malo )
ali na sebi primjecujem da kada konzumiram .. tu i tamo sam jako gladan pa jedem vise nego inace ali kilaza mi je ista ....
( al opet ja kupujem of hmmm frendova pa ko zna kaj ja konzumiram ( uskoro cu znat heheh )
u svakom slucaju brz oporavak zelim .
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
o krvac vam žareni, skoro mačeve da izvadite....
bio mršav i prije pušenja, sad dimim ko lokomotiva, jedem 2 puta dnevno, nekad na guzove guram, ista kilaža....
normalno mančis me pegla konstantno, ista kilaža.....
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
O kakvom lotu ti pišeš???
Ekipa ti želi pomoč, ali kako???
Jel doktoru dođeš, pa on pogađa dijalizu ili...
Jel misliš, da jedini imaš problem??
Izgubit toliko kila, ovako napamet, nije od thca.
E, sad da si malo više podataka dao, dobio bi odgovor, sigurno!
Od thca, koliko ja znam(ima stručnijih članova, ali da bi ti netko od njih odgovorio, moraš dati koji podatak) ne gube se kile, niti se dobijaju. Eventualno, od grickalica, šta paše nakon pljuge!
Nitko ne traži ime i prezime! Kažeš problem, dodaš nešto, da si mirne duše, jer sumnjam, da če te po dijagnozi nači!
Ovdje smo, da bi pomogli, jedni drugima. A vjerojatno si primjetio, da ima više od 15.000 tema, pa kada netko otvori temu, a neželi reči u čemu je problem!
Onda si mogao postavit to pitanje u temi!
Samim time, šta si rekao, da jedini imaš tu boleštinu ovdje na sajtu, več si nešto rekao. Ali, ako čemo iskreno, mislim da nije fizički problem!
Šta misliš, da nitko na sajtu nije dobio na lutriji? I to ti je usporedba?
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mozda ansioznost sa bolesti plus konoplja kao početnik ima neki novi, drugaciji ucinak, zavisi i sta uzimas, koliko, jesi nabavio ili napravio....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ovdje je problem sto ja autor teme otvorio 17 'slicnih' a moglo je sve stati u jednu. Koja bi bila daleko vise konstruktivnija. Medjutim,rascjepkano je,svaka tema ima jedno pitanje,konfuzija,kile idu gore/dole... svasta nesta.
Bolest na 1. mjesto ,slazem se...al' trebao bi se malo izorganizirati.