PROPRATNA OPREMA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
untitled.jpg
evo napravio sam malo bolju sliku posto je ova iznad bila u k.urcu.
spajo sam na sve načine i neideee... prigušnica je drugačija ima samo dva kontakta a ne 4.
radi se o hps lampi od 70 w. starter i prigušnica su za tu lampu.
ajde molim vas da mi neko to spoji po slici sto prije da mogu ić kupit novu opremu ako nesto nevalja jer su mi biljke vec u zemlji.
@bruno93 to crno je starter.
hvala
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ventilator spojen na prigušivač za svjetlo.
Original je 105m3/h uz buku 37 dB (udaljenost 3m), kad se smanji za nekih 20-30% buka nestaje :)
Malo logike rješava puno problema...



:maryjane:
 
11.07.2008
14
0
0
36
Moze li to sa tim znaci bez problema?
Ja sam nekoga ranije pitao i rekli su mi da nije to isto kao bas kada kupis za regulaciju obrtaja ventilatora!
A ja neznajuci na kom principu radi taj za regulaciju obrtaja nisam mogao sam da povezem dali bi moglo ovo za svetlo!!
Ako je ok i to onda bi to lako bilo samo neznam noze li to da kontrolise motore koji su oko 250 300W?
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
za to ti nisu obični potenciometri ti su malo jače snage no ima potenciometara i za te snage , meni je trebao nekoć malo ozbiljniji potenciometar za malo jači vent nego što je standardni vent za sanitarije no u malo ozbiljnijoj firmi koja drži ventilaciju za veće prostore ćeš naći i taj potenciometar . U protivnom će zujati i neće raditi sigurno dugo :D
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
kocka66 je napisao(la):
Pozdrav svima, ja sam iz Zg - a pa ako neko zna gdje mogu nabaviti mylar foliju bio bi mu jako zahvalan, pročitao sam svih 6 stranica i nigdje nitko nije spomenu gdje da se ode po to . . . .

Zahvljujem unaprijed :icon_rolleyes:


@kocka666 zaboravi mylar ti je nespretan i neda se prati kad se pošprica ili zapraši ako baš želiš imaš imaš kao prvo i prvo sponzore gore na sajtu za to ti nitko nemože prigovarat i zapitkivati na granici a neće bome ni znati što je to uopće . a možeš se zaletiti uvijek do slo ili aus do nekog od growshop-ova i kupit ga osobno,
imaš moj post nedavno o reflektivnim materijalima pa pročitaj ,

pozz
 
30.11.2007
28
0
0
36
doso sam na ideju, posto su filteri sa aktivnim ugljikom skupi i uzmu mi novca koliko i narucivanje odlicnih sjemenka da umjesto kupovine njih napravim vodeni filter, stvar bi funkicionirala u principu ovako: nakon ventilatora koji usisava zrak iz boxa bi stavio vodeni filter koji je vrlo jednostavan, vrlo slicno bongu i vjerujem da ce vrlo dobro procistavati zrak koi izlazi iz boxica, mozda u vodu dodati i neki miris
 

Weed man 666

Banned
Banovan
01.07.2008
0
0
0
35
poštovanje ,
ma što se bi mucio sa vodenim filterom kad ti bi bilo jednostavnije da si napraviš filter s aktivnim ugljenom,otiđeš u bauhause i sve tamo kupiš i doma ga sam napraviš za kratko vrijeme ,a ako se ne varam imas negdje na "vutri" objašnjen postupak točnog postupka izrade,ili kako neki pricaju da je i dobar filter od "nape".
 

Weed man 666

Banned
Banovan
01.07.2008
0
0
0
35
poštovanje ,
ma što se bi mucio sa vodenim filterom kad ti bi bilo jednostavnije da si napraviš filter s aktivnim ugljenom,otiđeš u bauhause i sve tamo kupiš i doma ga sam napraviš za kratko vrijeme ,a ako se ne varam imas negdje na "vutri" objašnjen postupak točnog postupka izrade,ili kako neki pricaju da je i dobar filter od "nape".