Prosvjed?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Dobio ovakvu poruku i to je za dva dana pa ajmo komentari



===================================
===================================
ZAHTJEVI:

o Zdravstvo za sve, a ne samo za bogate
o Besplatno školovanje – želimo biti zemlja znanja
o Oštro suočavanje s mafijom i organiziranim kriminalom
o Smanjenja cijena osnovnih potrepština
o Poštena revizija svih privatizacija
o Smjena podobnih i nesposobnih
o Kaznimo vec jednom korupciju i nepotizam
o Želimo pravnu državu, a ne samo mrtvo slovo na papiru
o Zamrzavanje imovine i bankovnih racuna bez pokrica
o Ukindanje saborskih povlastica
o Veca ulaganja u poljoprivredu i industriju
o Smanjenje deficita
o Smanjenje vanjskog duga
o Oporezivanje luksuza
o Manji porezi na hranu
o Otkrivanje afera, a ne zataškivanje
o Rješavanje huliganizma na ulicama
o Ukidanje zabrane prosvjedovanja na Markovom trgu
o Ne, prodaji Ine
o Odustanite od Pelješkog mosta
o Imovinske kartice transparentno iznijeti javnosti
o Objava registra branitelja
=======================================
=======================================

NEKA SE ČUJE, NEKA SE VIDI DA JE NAROD KONAČNO POSTAO OPORBA SVIMA ONIMA KOJI SU GORE NA MARKOVOM TRGU, I DA NE MOGU NIŠTA PROTIV VOLJE NARODA!!!

VIDIMO SE 5.12.2008.


U 18 SATI U SVIM GRADOVIMA DILJEM HRVATSKE!!

-PROGLAS-

Građani Republike Hrvatske!

Neki nam političari poručuju kako bi mi trebali stegnuti svoje remenje, zar ga 17 godina nismo dovoljno stezali ?!
Dokle više da stežemo svoje remenje?
Dokada ćemo šutjeti i trpjeti?
Građani RH naše je ustavno pravo, kao i u svim demokratskim državama da javno i otvoreno poručimo onima gore na Markovom trgu koji sjede u saborskim foteljama, koji uživaju na račun naših poreza koje plaćamo uredno svaki put kada nam daju račun na kojem piše PDV.


Ironija je da plaćamo poreze njima, a oni doveli državu u sljedeće stanje:

1.


Vladavine organiziranog kriminala i korupcije
2.


Političku scenu čine podobni i nesposobni
3.


Prodaju se državna dobra, NAŠA dobra strancima
4.


Uživaju visoke plaće i benificije dok ostatak naroda skuplja povratnu ambalažu

Došlo je vrijeme da konačno uvedemo red i demokraciju u lijepoj našoj. Da Ustav i demokracija više na bude samo mrtvo slovo na papiru, već da zažive punim jekom u RH. Vrijeme je da odluke koje se tiču svih nas više ne donose veliki centri moći, kao nekadašnja KPJ, na sastancima iza zatvorenih vrata, daleko od javnosti i od običnog radnika. Sastanci na kojima se ide u korist bogatima i oni svakim trenom gomilaju svoje bogatstvo, dok srednji stalež i dalje lagano izumire, a sve je veći broj siromašnih koji jedva imaju da podmire svoje osnovne potrebe za hranom, vodom, odjećom i da imaju krov nad glavom.




Građani RH ne dopustite da Vas obmane lažima, da se bogate preko Vaše i naše grbače, ne dopustite da se društvo kod nas rasloji na vrlo malen broj pretjerano bogatih ljudi i na vrlo velik broj siromašnih ljudi, koji jedva svaki mjesec spajaju kraj s krajem.




Ne dopustite da posljedice njihovog neznanja i nemara opet mi plaćamo, a da nitko od njih ne prihvaća odgovornost za svoje postupke, za svoje greške. A takvih propusta i pogrešaka je bilo i previše.



Narode vrijeme je da u svoje ruke uzmemo svoju sudbinu i sreću, da konačno izađe sunce i da opet osjetimo što je to proljeće, jer ova zima u kojoj živimo je preduga. Vrijeme je za novu generaciju, ljudi osviješteni važnosti demokracije i slobode govora, ljudi koji su putem interneta došli do istine i organizirali se da pokrenu građansku inicijativu u kojoj će se konačno čuti glas naroda.




Neka se čuje Vaš glas 5.12.


na organiziranim skupovima u:
- Zagrebu
- Rijeci
- Puli
- Splitu
- Požegi
- Zadru
- Osijeku

NARODE kažimo našim političarima onima gore na Markovom trgu, „STEGNITE VI SVOJE REMENE“, ne treba Vama Božićnica na plaču od min 20 000 kuna mjesečno.




ZAJEDNO kažimo našim političarima, izabrani ste da radite za dobrobit svih nas, da nam sutrašnjica bude bolja od današnjice.




ZA BOLJE SUTRA smo mi narod spremni postati oporba Vama gore na Markovom trgu. Nema oporbe u Hrvatskom saboru, jer ne vidimo u svim tim redovima naših političara tko će izvući Hrvatsku iz krize. Dokazali ste nam svoje znanje kada ste stručno objasnili nama, NARODU, da je Hrvatska u „banani“,ili ste možda time htjeli priznati kako ste Hrvatsku pretvorili u „Banana državu“, državu za koju su ljudi ginuli, da bi bila slobodna i samostalna.




************************

Ograđujemo se od bilo kakvog nasilja, uništavanja javne i privatne imovine, od ustaških znakovlja i od komunističkih znakovlja, i bilo kakvih konotacija bilo kojeg totalitarnog režima, i bilo kakvog reklamiranja stranaka bilo koje stranke, bilo vladajućih, bilo onih gladnih vlasti! Na prosvjedu ne želimo nikakve predstavnike iti jedne od navedenih stranaka (prepoznati će se), ALI ako ste stranački pripadnik ili simpatizer bilo koje političke opcije slobodni ste doći kao i ostali građani koji se slažu sa stajalištima i razlozima ovoga/ovih prosvjeda. Budite samosvjestni građani koji su spremni izraziti vlastito nezadovoljstvo spram trenutne situacije u voljenoj nam Hrvatskoj! Molimo i ujedno apeliramo naše pripadnike navijačkih skupina koji će nam se pridružiti da dođu u namjeri zajedništva i međusobne solidarnosti i da se suzdrže od mogućega sukobljavanja (ne generaliziramo već samo napominjemo).


Održimo prosvjed-e dostojanstveno i u miru!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
takodjer idem
ak necu bit ubijen previse u to doba :D
al treba nas se skupit cim vise i super je ova inicijativa
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Pas mater koji je to vec prosvjed po redu da organiziraju u petak!? Cijeli jebeni tjedan cekam vikend da odem doma iz ZG u svoje carstvo i onda uvijek petkom stave prosvjede.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
weedrane dooobar :))) strgo sam se..

povrh svega mi bi trebali u svoj toj pomutnji organizirat SVOJE okupljanje i svi se pojavit pregazeni ko majke u zelenim majcama.. pa kud puklo da puklo :))))
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
hehe gledam sad na telki na vjestima
tek su danas dobili dozvolu za binu na trgu u zgu
jer je nastup trebo imat deda mraz u to doba na tom mjestu :D
 

Buckaroo Banzai

Aktivan Član
19.08.2008
111
0
16
35
glupo i jadno s obje strane
zaobilazim u širokom luku
otkako su se ljudi logirali na fejs prosječni kvocijent inteligencije u zemlji je pao za 30 posto

al to je samo moje mišljenje
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Bio ok prosvjed.....

Evo prilicno sam siguran da sam vidio bar 2 osobe sa foruma:

1. u jednoj trgovini napušena ekipa pa ak je netko nek se javi da znam kog sam vidio, non-alcoholic beer.....

2. zatim u tramvaju majica s liscem.......mislim od pantere.....e ko je to...? Jebiga bas sam mislio pitat al men to bad tak prilazit ljudima :sad2: makar smo bili na po metra.....