Provala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
ljudi sta da radim provalili mi sajt......na 7 top biljke su mi skrsene vrhovi ...ja mislim da za par dana su se oporavit.....ali ti ljudi zasluzuju kursum i glave........u.p.m:maryjane:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Najgora stvar koja moze da ti se desi je da ti neko provali sajt.Mada nije bas najgora solucija jer to sigurno nisu panduri ako ti je za utehu.Jedino sto mozes je da zasadis ponovo na drugom mestu a povremeno da svratis na taj stari sajt pa ako imas srece videces ko te je upropastio.A onda....
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ako biljke nisu procvetale i nemaju obrazovane cvetove a samo su polomljene grane ili cela billjka na pola a nista nije odneto onda si duboko zagazio u teritoriju nekog srndaca,koji je morao da ukloni miris na koji nije navikao na njegovoj teritoriji. Da je policija ne bi ti lomili, ili bi ti sve posekli ili bi te cekali da te uhvate na delu. Da su nasli zasto bi lomili samo vrhove, zasto neuzeti celu biljku?. Samo ispravi biljke i teraj dalje, motka pored nje i vezi je za nju. Ako je odneto nesto onda je ljudsko delo!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Ma ja sam pisao sa greenmanegace na msn..
On misli da je pracen, tako da je sigurno covek.
I vec su mu ukrali sedam biljka, a ona sa otkinutom vrhom mu je jedina ostala.
A srndaca nema tamo gdje on sadi.
Tako da mu je najbolje da si uzme motku i da ceka dok se lopov ne vrati po ostalo.
A nisto cudno da je lopov neki njegov "prijatelj" koji zna gdje on sadi svoje biljcice.
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
ovo mi je najlogicnije ....neki dripac je slucajno nasao ili neki od njegovih "frendova" koji

vjerojatno pusi i ne imajuci znanja o biljci i uzgoju opcenito cepnuo sto je stigao jer je

mislio da ce se ubiti , a mozda i zaraditi . . .

sta bilo da bilo, ne moze se reci da je tocno ovo ili ono , treba biti ultra oprezan !
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Znaci PECKO ukrao mu neko? Biljke su mu bile razvijene i vec imale cvetove u MAJU . E pa ako je tako ja cestitam na takom brzom Vanjskom uzgoju.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
neznalica je napisao(la):
Znaci PECKO ukrao mu neko? Biljke su mu bile razvijene i vec imale cvetove u MAJU . E pa ako je tako ja cestitam na takom brzom Vanjskom uzgoju.

Nisam rekao da su imale cvetove..
Nego da su mu ukrali 7 biljaka, i na onu 8-mu koja je ostala su mu otkinuli vrh.
A vrh po mome ne znaci i cvet, jer i biljka od 2 dana ima vrh, kao i biljka od 6 meseca.

Pozdrav...:bis:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Znaci nije imala cvetove a neko ko zna kako izgleda kanabis je ubrao za sebe a nema pojma i nikad nije pusio cvet pa je ubrao biljku u vegetaciji sa brdo lisca , zanimljiva kradja!. Mislim da niste dovoljno upoznati kako izgleda steta od raznih zivotinja i voleo bi da sam upravu da je to samo srndac a neko ko ga je video ili policija. Zao mi je sto je uzaludno potrosio neko vreme svog zivota na taj grow. Najbolje zna sta je razlog ovome pa tako neka se i ponasa. Uzdravlje!
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Sigurno nije srndac, jer u tom podrucju nema ni jednog, pa makar i sa mkroskopom da ga trazis.
Tako da ostaje najveca i najopasnija zivotinja od svih, mislim da kontate koja je ta zivotinja...
Samo da se to meni desilo, ja bih ga ceko, pa makar mi to odnjelo i ceo mesec cekanja.
A kada ga docekam.......
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja bi naso novi sajt i zasadio 999 biljaka da nadoknadim zaostataak :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
Ma Boli Te Kur Sta Sad Uzeli Uzeli Meni Su Vec Tri Godine Zaredom Uzimali Pa Sta Sad
Uopste Se Nenerviram Valda To I Tako Radis Zato Sto Volis Da Sadis ..
Posadi Druge I Bice Za Koju Pljugu
Pozzz
Umrite Lupovi..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
:signs046:Ma Boli Te Kur Sta Sad Uzeli Uzeli Meni Su Vec Tri Godine Zaredom Uzimali Pa Sta Sad
Uopste Se Nenerviram Valda To I Tako Radis Zato Sto Volis Da Sadis ..
Posadi Druge I Bice Za Koju Pljugu
Pozzz
Umrite LOpovi..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
signs046.gif
Ma Boli Te Kur Sta Sad Uzeli Uzeli Meni Su Vec Tri Godine Zaredom Uzimali Pa Sta Sad
Uopste Se Nenerviram Valda To I Tako Radis Zato Sto Volis Da Sadis ..
Posadi Druge I Bice Za Koju Pljugu
Pozzz
Umrite LOpovi..
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
pece polalo polako zavrsio sam rada......uzeo sam motika...i sve sam presadio....sada treba da radim .....a za se ostao....znam mnogo za kamuflaze...i se ce dodzi u redom ...:))) pozz

haha greska greska ......site 7 biljke su bili oko 80cm[u fazom vegetacija] skrseni su vrhovi ...to znaci 40cm ....edna je ostala ziva i sada je vise od 1m ...a drugih cu da se oprajex , i zasadio sum je na drugom mjesto ........

haha polako pecko88 smiri se .....samo radi oprezno i se ce dodzi na svom mjesto......

ma kod nas ne boimo se od policije ......ti nemaju pojma sta se desaju o uzgoj marihuane ....i ne gi toliko zanima .......sta kazes ti ne bi se pojavio na tom mjesto.......e kod nas pada 'krv' pozzz

haha tako je brat ......a sta se tice sa ovom tema ja mislim da je najbolje da objasnim sa sliki......pozzz svima i hvala na diskusije...ziveli....braca..:respect:

edit [brain]
pet uzastopnih postova spojeno u jedan, brutala :crash:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ni kod mene nema srnadaca ali su mi prosle godine biljke napadnute,a pretrposle su bukvalno odrane.Od nekih je ostala stabljika,od nekih nista zivo.Tako da...ili ipak ima srnadaca ili su naletel krave,ovce,pitaj boga sta sve moze biti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.