Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Veselo je drustvance na ovom forumu.. ima ih zbilja svakakvih
Eto ovdje ubacite nesto sto je neko reko sto vam se cini ko provala, bit ce smija puno


Šaman Šandor je napisao(la):
Zdušno pazi na svoje analne bore te ih godinama prilagođava da može proizvesti što moćniji prdež

Weed_Addict je napisao(la):
Pozdrav svima.
Zanima me dali netko od prisutnih ima iskustva sa agregatima..tocnije, imam slucaj gdje trebam agregat za 4 sijalice od 600W, grolux-ice, pa me zanima jel netko mozda zna kakav agregat bi mi trebao (kolika snaga, model...), koliko otprilike kosta i koliko bi cca. goriva trosio dnevno..znam da puno pitam, ali ako netko ima iskustva, ili slucajno zna nesto o otme, svaki savjet je dobrodosao...hvala
-kile-

Ovo sam dobio na PM, nisam ni komuniciro s covjekom nikad, necu quotat da se ne vidi ime, al taj clan ima 1 post i doleti mi sljedeca poruka od njega/nje

JESAM KOMPA ISKOMBINIRAO SAM 100M2 PODRUMSKOG PROSTORA 4X1000HPS VENTILACIJU U DIMNJAK Co2 60KG HIDROPONIC SISTEM PLOD NA GRANULAMA I SVE NUTRIJATE AL TREBAM JOS HPS-A BAREM 4X1000 I STRUJU NA SOLARNE PLOCE TREBA MI JOS SAM AGREGAT ZA STRUJU JER KAD JE DAN DVA OBLACNO NEMAM SUNCA


Eto to su neki neda mi se sad trazit jos, al bit ce ih sigurno od ostalih clanova u buducnosti..
 

KaraJack

Aktivan Član
HAHAHAHA ovo je pre jako:

100M2 PODRUMSKOG PROSTORA 4X1000HPS VENTILACIJU U DIMNJAK Co2 60KG HIDROPONIC SISTEM PLOD NA GRANULAMA I SVE NUTRIJATE AL TREBAM JOS HPS-A BAREM 4X1000 I STRUJU NA SOLARNE PLOCE TREBA MI JOS SAM AGREGAT ZA STRUJU JER KAD JE DAN DVA OBLACNO NEMAM SUNCA


Solarna energija ahaha aj barem je covjek eko. ali 4x1000HPS ventilacija to mi ne ulazi u glavu pa ponavlja da mu treba HPS 4x1000....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Aj pustite lucida.. sad ce bit fin momak :).. btw brus odlican topik! hehe mozda bi ga valjalo u humor prebacit?

brejn je imo dobre quotove.. treba to iskopat..
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
treba neko staviti ono sa sadjenjem hedova...neznam ko mi je to bio pokazivao...nemogu se sad sjetit ko al brije mda je balcan....uglanvom znam da je neko bio copy-paste cjeli razgovor di je tip pitao kako da on zasadi hed ovo ono :p mora znat neko....
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Ja bi ovo uvrstio u konkurenciju

SkolskiOne je napisao(la):
prvi put sama probao vutra u 6 razredu osnovne,tad sam imao 12 godina,jebiga,na maturalcu...al moja generacija je bila nenormalna,tad su pol mojih vršnjaka jeli bonkase i gongali ljepilo,al uglavnom imao sam feeling da su mi pluća ogromna i da bi mogao trčat 15 kilometara,i nije me uopće šoralo nešto na psihu,od tad do srednje sam znao tu i tamo al svaki put isto,valjda zato što su nama klincima uvaljivali sranje,siću....al kad sam u prvom srednje zasadio biljku imao sam prvi put halove,bolesno,slike su mi kasnile,zvukovi,prebolesno...!!! a kad si napravim rastropljenu čokoladu i u nju stavim vrhove,stavnim u friz i kad se stisne,pohasaš...to je najjače zato što je tolika smijalica,3 sata smijanja,skroz bolje šora nego kad se nadimiš!!!

Na ostale gluposti se ne bi obazirao, ova zadnja je najjača. :flamed:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Amerika

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
wu-tra je napisao(la):
treba neko staviti ono sa sadjenjem hedova...neznam ko mi je to bio pokazivao...nemogu se sad sjetit ko al brije mda je balcan....uglanvom znam da je neko bio copy-paste cjeli razgovor di je tip pitao kako da on zasadi hed ovo ono :p mora znat neko....

to je u humoru tamo a razgovor je bio na msn-u između bezze-a i nekog spaljenog
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
hahahahahahahaaa

ovo mi je najaci topic na ovom forumu, a tu sam vec kuku i po

hahahahahahahaha

cisto mi dodje da idem prelistavati stare topice.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Jako dobar topic....POHVALE na ideju...:thumb:

Mislim da bi bilo dobro, a i jos smesnije kad bi se potrudili da razotkrijemo drotove an ovom forumu...

Pozdrav...:wave:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Shaman Shandor inace poznat i kao krim policajac Branko koji uživa u maltretiranju maloljetnika i pokazivanja svoje nadmoći nad istima
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
KaraJack je napisao(la):
Za ovo se slazem, imam znanja u TCP/IP protokolima, dosta se kuzim u development i assembling pa ovo mi je jako interesantno :common028:

Sve OK...ali mislim da bi bio u mogucnosti proveriti ko odakle dolazi na vutra.org, trebao bi imati pristup do baze podataka.
A koliko znam, to pravo imaju samo admini...
Ispravite me ako gresim..

Pozdrav...:ludaci_lol:
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
KaraJack je napisao(la):
VB pokazuje izvor IP adrese, cak i sam server ima u panelu tolls sa kojim mores videt posetitelje po statistici, zemalja, googlerobot dali je bio na sajtu, ma ima dosta toga samo treba IP i ideššš..:hippy:

Znam da sam off topic, pa cu kasnije obrisat ovae postove...sorry:icon_cry:

Mislis VB, ako Visual Basic ?
Za koji panel mislis....??
Za korisnicki panel, ili ?
I dali obican posetitelj ili clan ovog sajta moze da dodje do IP drugog clana ?

I jasno da kada imas IP mozes doznati puno toga o posetitelju..
Ali sta se desava ako je iza proxy, koji nije transparent ?
Onda mozes samo znati koji ISP koristi, bar ja tako znam.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
da može da se izvuče sa shautboxa priča sa The Celt to bi bilo vth za trbušnjake
on nije znao da li se puše kuglice ili ono zeleno:ludaci_lol:

http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2476-kolekcija-gremlina.html

Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
zrinjevac zemlja s 6,8 hp, gnojio sam jednom do sada, ima 7 dana biljku, voda normalna za pocetak pa sam sad ubacio malo limunovu kisalinu!

Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
zbog vitamina, da ojaca stabljiku!to sam stavio tek tolko!pa kaj da ubacujem jos u vodu? pa necu je zallijevati obicnom vodom kaj ne?

Quote:
Originally Posted by RedSh
koja je konfiguracija tog Hp-a???

Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
ma neam koju sliku da stavim, mislim imam gro al ono, ovo mi je tek prvi grow pa ono..pokusavam dati sve od sebe biljci!

Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
joj bacio sam vrecu, nemrem se sada sijetiti! joj...jbg1

ali nije sam ima sagovornika dosta
Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
Zanimam me dali je moguce spasiti biljku ako je stabljika omlohavila i popustila pri dnu??? pada mi! nemre stojati uspravno! jel je mogu spasiti??????




Quote:
Originally Posted by Crass
Meni se to dogadalo dok presadim biljku uvjek mi je pocela padat, ja sam rijesio to sada sam je zavezao za neki stap koji sam zabio u zemlju ak je mala mozes sa cackalicom...

Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
yo , cras brijem da imas pravo, meni je ovak bilo! kad mi je niknula biljcica i dizala mi se je do 10 cm, listovi su laganoo krenuli al nisu jos bili krakavi da bi ih stavio u vegetaciju i kak sam ih drzo normalno i taj dan sam je zalio vodom tek tolko jer mi je jos u casici od jegurta, nisam je jos presadio i kad sam se probudio biljka mi je polegnula preko ruba jogurta pa sam je sada stavio jos zemlje oko nje, jer nije dokraja uvenula neg se sam previla a svijetlo mi je iznad nje tak da nije svijetlo krivo 100%,pa sam je jos malo natrpo zemljicom da dode mi palo nize od vrka jogurta! P.S--> biljka mi je cca 10 cm kad mi se presavinula!

Quote:
Originally Posted by Crass
rastafarijanac koje ti je boje korijen pogledaj ak mozes?
Probaj je zavezat na cackalicu...


Quote:
Originally Posted by Rastafarijanac
crvenkasto smede su! !!

Quote:
Originally Posted by Crass
Malo si ti previse zaljevo biljku?

uvjek naučimo nešto novo
nema grassa bez crass-a
Quote:
Originally Posted by Crass
i hidrogen ti sluzi za bojanje kose stavi si ga na kosu i izgubit ceti boju...to ti je isto kemikalija...