Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Zdravo nobody,nema te dugo... ;)
Inache,tema se zove Provale s VUTRA orga ,tako da ne bi trebalo stavljati s drugih foruma...samo moje misljenje...ali lepo od tebe sto si stavio...swim :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
zelenikawasaki je napisao(la):
pa flop (kodmene je flok, zgb filter itd) sluzi da ti komadi trave/duvana ne upadaju u usta kad pusis...i da frulu modjes popusiti do kraja. alternativa sto mi palo na pametđ
napaviti drveni flok (konam da bi se usmrdio bolesno)
ili nekakav stakleni/keramički ili zeljezni (bilo bi dosta zajebano napraviti tako sta) ili nesto sl za malo duzu uporabu
zgodna stvarcica bih mogla bit ono uvjek imas flok a ne ovak sam trazis po sobi sta bi iduce pokido od ceg bi mogo slozit flok
:spliff::cool44:

Lepe li ideje...
Evo nasao u sobi parce pice staro 4 godina...jos ima majoneza na njemu...mislio ga pojesti pa mi padne na pamet da napravim flop od njega...javim kako bilo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
originally provalio Shapke
"pitam se koliko se kilogrami gube recimo ako pusim 2 3 jointa nedeljno
signs054.gif
strah me da cu mnogo smrsati pa hocu da znam koliko smem da pusim da ne bih gubio kilazu ili barem da mogu da odrzim neku liniju jer kako sam krenuo biec zajebano
ohno.gif
"

originally provalio Alleyezonme

"Mozzda decko nije lud,to je od osobe do osobe.. Ja licno sam pokusavao da smrsam od 10. do 17. godine,i nikad nisam uspevao,i onda sam poceo da duvam redovno u 17. godini,i zamenio prezderavanje napusavanjem,i u roku od 2 meseca skinuo 27kg,ali naravno sa namerom,nisam se topio sam od sebe,kako neki to misle... I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno... I ne,vutra nije bila prskana nicim,nit sam uzimo ista pored toga..
abducted.gif
"

:))))
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
3ananasa2 je napisao(la):
originally provalio Shapke
"pitam se koliko se kilogrami gube recimo ako pusim 2 3 jointa nedeljno
signs054.gif
strah me da cu mnogo smrsati pa hocu da znam koliko smem da pusim da ne bih gubio kilazu ili barem da mogu da odrzim neku liniju jer kako sam krenuo biec zajebano
ohno.gif
"

originally provalio Alleyezonme

"Mozzda decko nije lud,to je od osobe do osobe.. Ja licno sam pokusavao da smrsam od 10. do 17. godine,i nikad nisam uspevao,i onda sam poceo da duvam redovno u 17. godini,i zamenio prezderavanje napusavanjem,i u roku od 2 meseca skinuo 27kg,ali naravno sa namerom,nisam se topio sam od sebe,kako neki to misle... I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno... I ne,vutra nije bila prskana nicim,nit sam uzimo ista pored toga..
abducted.gif
"

:))))

E, ovo sad čitao naglas frendu i parali se... :ludaci_lol::hehe::respect::rofl::knockknock::icon_lol:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
najjači dio

"I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno..."

e pa svašta...
 
30.05.2008
11
0
0
35
hahahaha , oooo on je ili jaako napusen i lose istripovan , ili je neki ... ma znate ... haha radi revije .. haha
Ali dobro nasmeju nas oni ... i nije lose ... :) :)

Hitss from the bong ... C'mon ...
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
još bisera

originally pitao Holsten

"Ja sam cuo price da kad popusis jednu frulu da posle toga mozda dan,dva izraste mali deo kose tj. novi i da tu ima thc u tom novom delu mada ja mislim da je to laz mozda je i istina ko zna."

originally provalio Holsten

"I za to sam isto cuo ali nekako mi je nerealno ako svako pusi svaki dan pa onda mu kosa nokti i sta li sve vec mnogo brze raste mislim neznam nerazumem se u to ali tako ispada."
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
octo je napisao(la):
first grow
mala je velika 6cm
koristim čisti humus
zalijevam prokuhanom vodom
koristim obićnu sijalicu 75 wata
i šta sad kako sad

bruno93 je napisao(la):
sa obicnom sijalicom ces tesko nesto uzgojit

kao stokazes imas obicnu sijalicu od 75W koja ima oko 500lumena sto je dovoljno za prostor 10*10 cm

ja bi ti preporucio da napravis box i onda po velicini boxa odredis koja ti sijalica treba i ostala oprema

slika: upises u google "imageshack", odes "browse", nades sliku, stisnes "host it" i odaberes "forum link"

octo je napisao(la):
imam box 50X50 sa folijom aluminijskom pa koje svjetlo mi treba

octo je napisao(la):

bruno93 je napisao(la):
treba ti oko 10000lumena za cvjetanje, a za vegetaciju ce ti bit dosta 6000.

znaci da ti za dobro cvjetanje treba HPS 150W, a za vegetaciju ce bit dovoljno 4-5 stedne od 23W.

octo je napisao(la):
hvala lijepa na odgovoru
inače reci mi kako moja mala izgleda


bruno93 je napisao(la):
Slatka mala biljcica, vidi se na prvi pogled da ima potencijala za narast u veliku masnu biljku.

Mozes li ju uslikat sa strane, zanima me koliko se izduzila jer imas samo obicnu zarulju?
Prema slici bi reko da je dosta visoka, mozda oko 5cm.


do i have the potential?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nema odmora
mnogo lud ovaj new wave growera

octo je napisao(la):
http://img521.imageshack.us/my.php?image=picture072qg9.jpg]
picture072qg9.th.jpg
[/url]
ako mi tko može reći recimo koja je vrsta moja biljčica??? molim lijepo

Alleyezonme je napisao(la):
Jbt,ti bas volis da se hvalis sa tom jadnom biljcicom.... imam 6 daleko vecih i lepsih,pa ih ne stavljam u svaki post.... jos je mala,al verovatno je neki hibrid....al nikad neces saznati tacno koji.... jbg... da bi znao sta uzgajas moras da porucis seeds sa neta...


octo je napisao(la):
šta se ljutiš


fin momak samo ga mrzi da istražuje i čita

ali svaka čast za procjenu genetike na ovu mladost
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma da ti hibridi jebote...
Zbilja opasne te stvari ti hibridi
Jebote moras se pazit da se ne napusis hibrida...
Zbilja je njesra to, može ti se desit da se prepušiš
Ili da si mozak spališ


vandalx je napisao(la):
jucer i prekjucer sam 3 put dnevno povuko par dimova (ujutro,popodne i navecer lol)bilo je dovoljno vutre da me napusi svaki put...i sad mi je cijeli dan sve nekako u qrcu i osjecam se napusen neznam sta radim a nisam pusio....pa pitam jeli ovo normalno i koliko traje jer sam si vrhunski sprzio mozak...:signs053:

tsss jebote tolko pušača a u glavi im nijsu sve stvari do kraja posložene
pa onda kao ono, joj vutra mi spalila mozak?!?!?!?!?!?!

:signs053::signs053::signs053: