Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2016
1
7
3
27
Lijep pozdrav svima.
Imam jedan problem mozda velik mozda mali to ne znam ali se nadam da ste susretali vec tako nesto.
Da pocnem,
Posadio sam sjemenku iz čička od koje sam se prepušio da ne govorim.
Izasla je iz zemlje i sve.. Problem je sto na njoj raste kao neko ljubicasto cvijece ali nezz koji je to đavo sada.. Dali da je čupam ili da je ostavim..

IMG-20160711-WA0002.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
tumblr_ly6h6iX3zO1qbvk7po1_250.gif


Treba vidjet ko je opce sadio maricu od nas :p hehhe
Prijatelju, nije ti ovo cannabis. Neki lijepi cvijetak je...al vutrica nije :) Sto si ti to pusio i odakle si izvadio sjeme....pojma nemam
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ahaha
25r30wi.gif
, jel to neka zaebancija? De sinko pa da si ukucao u google "marijuana plant" vidio bi da to nema veze sa vutrom. Haha, baci malo oko na dnevnike uzgoja ili na neku od galerija tu na forumu pa budeš vidio kak marica izgleda. To meni ko oleander izgleda, ak si to pušio i iz tog izvadio sjeme budi sretan što si živ ;) .
A s takvim smo se susretali, imamo jednog koji je posadio iz paketa žiže kortenziju, eto sad imamo tebe sa oleanderom, ahahaaaa :lol:.
Sorry jbg. nemogu se suzdržat :D.
 
09.03.2015
136
88
28
Ljudi nemojte mi zameriti ali mislim da nije lepo ismevati ljude koji ne znaju ili lupaju. TO sto ih ismevate je na neki nacin ogledalo vas, kao sto je lupanje kada ne zna ogledalo onoga ko lupa. Svi mi gresimo, neki ne razmisljajuci, neki razmisljajuci. Ili ako to vec radite saljite jedni drugima skrinsotove, moram priznati da mi je malo bezveze ovo, eto na primer zezate ovog gore Suvobora sto nudi covek ono sto ima za ono sto nema. On se trudi i pokusava, ja to tako vidim, i vise je to za postovanje negoli za ismevanje. Eto ismejte sada mene sto se satro pravim dobrica i branim ove sto ih jasete. :) Nou kul maj frends sto bi rekao Bastovan. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lunnamoon