Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.261
35.798
2.698
Weed California USA
@stomatolog
Vecina ljudi koja bude "ismijana" je to i zasluzila, ili je jednostavno sala na tudji racun :)
Npr kod suvobora je problem sto lijepo pise "prodaja opreme za uzgoj". Znaci, nebi trebalo bit ni potraznje ni zamijene...a pogotovo ne kozmetickih proizvoda. Specifican smo forum pa si ne smijemo dozvolit puno opustanja.

A spontaniK je ismijan od mene jer je upao na forum ko padobranac, nije procitao pravilnik, pise nebuloze i soli ljudima pamet sa glupostima.
Evo, umjesto negativnih bodova ili ban-a je dobio post u ovoj temi :)

Za ostalo se slazem s tobom. Ismijavanje nekoga tko ne zeli zlo nije lijepo i slazem se da je ogledalo onoga koji ismijava
...znam da ovo zvuci kontradiktorno, ali shvacas sto zelim rec.
 
Poslednja izmena od urednika:
09.03.2015
136
88
28
Ne znam za ostale slucajeve suvobora ali cini mi se da nekada granica dobrog ukusa nije tako daleko od granice loseg. Ne znaci da sam u pravu, voleo sam da vam kazem to drugarski, ja sam dosadan i imam gomilu mana ali i gomilu dobrih stvari. Od tebe zavisi sta zelis da vidis kod mene. :) Imam ideju, mozda bi bilo zabimljivo da tagujete ako to uopste moze onoga ko je nesto smesno rekao. Ukljucite u njih u zezu. :) Da se barem svi smeju, delite i osmeh kao sto delite znanje. Ludi nikada nisam video vie entuzijasta spremnih na momentalnu ispomoc kao sto je ovde slucaj, i bas zato sto se osecam kao deo hteo sam to da podelim sa vama. Volim vas sve i koje znam i koje ne znam. I hvala vam svima sto pomazete jedni drugima. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz and t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ajmo...bez filozofije :D
Tema je šaljivog karaktera i super je...možemo mi tagirati tu i moderatore...i admine...i koga god želimo.
Ne ismijava se baš nikoga...veseli smo :)
Ako nekome ne paše ili se nađe uvrijeđen postoji opcija prijavi...i post se sigurno briše ;)

Evo jedna na račun našeg cijenjenog moderatora :p
Ovo je reakcija na pitanje dali muški može oploditi muškoga...hahahahah
IMG_20160816_55216.jpg
Hahahahhaa....pogubio nam se skrozzz :D
@Stipe...... gay it's okay :lol:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ova tema mi nekako ne zvuci da je za ovo sto sam ja otvorio, no ne bitno, prebacio ju je neko cija je to duznost. Ljudi se stvarno nisu provaljivali, samo su im postovi smjesno-zanimljivi. Ne bih u ovoj temi kacio ovakve njihove poruke, lako se neko moze uvrijediti. :) Pozdrav ekipa.
 

i33i

I smoke and I know things
Banovan
09.02.2016
179
427
63
ajde da i ja ovdje osvanem, iako ne vidim baš zašto, valjda se podrazumjeva od početka 2016 god