Provale s vutra.org

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
11.11.2016
27
16
3
Skidam kapu tebi i ribi sto uzgajate outdor i palite im reflektore.
Ja ne uzgajam, pogotovo ne outdoor, al ima nešto što se zove dodatno svetlo koje se koristi u plastenicima, koriste ljudi za cveće na prozorima, ko gaji začine nešto sitno,klice itd.
Samo samo joj u tom kontekstu predložio da bi možda mogla da ga pali tih par sati kad joj je terasa u senci, a konkretno onaj OSRAM model mislim da je dovoljno dobar čak i za siromaškovu varijantu grow-box-a gde bi sa npr 4 takva mogao da pokriješ 1x1m i da te košta 2 do 4 puta manje(a možda čak i bolje po kvalitetu) nego dobar deo specijalizovanih modela u ponudi.

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
1.581
4.471
188
Ja sad ne znam kako, ali upadoh u onu dole navedenu temu trazeci nesto, i kad sam kucao u pretragu ispadne mi ta tema izmedju ostalih. (naravno, pretraga, kao na svim drugim forumima nije dala zeljene rezultate, i to mi nikad nece biti jasno pored sve ove danasnje tehnologije) :razvaljen::

Evo par zanimljivih postova sa doticne teme:

Moj frend je išao na pišanje i čuvao je pišalinu od frenda u frižideru, kad bi išao na pišanje podgrijao bi ju u đezvi na skroz laganoj temperaturi i u gače... i samo po sebi u gačama zna bit jaaako vruče :) .. prolazilo mu je ali je rizično jer ti bilo kad može reć ajde ponovno hladno je ili neki drugi razlog....
Čuj bisera brate mili, kakav skup intelektualaca :fuck:. Uzmeš nečiju čistu pišalinu, naspeš je u staklenu bočicu od ljekova (onu smeđa što kapsule dobiješ u njoj), dva upaljača u džep (u slučaju da zakaže jedan) i u wc-u lagano podgriješ dno bočice i istreseš u čašicu. Dobro da još netko nije rekao da fura lonac i plinski rešo na testiranje :upiii:.
Neki stari kreten me pegla da uberem biljke kad je PUN MJESEC.
Jeli mjesec igra ikakvu ulogu u vezi branja biljke ili ovaj koji mi je to spomenuo nije normalan?
MALE tajne velikih MAJSTORA:ajnstajn:: ne moras da peres noge cak i do 3 meseca ako sveze ubranu wu stavis u carape a carape obujes na noge... kazu da posle 3 meseca ta wu iz carapa postane skank... :crazyd:
Sve sto ne operes 3 mjeseca postaje skank. (čitaj tvor, smrdljivac)
(stavih i sebe i moju budalastinu ima tu jos koja moja biserna izjava) :D

Ja bih da se "bampuje" ova tema, jer je zaista vrijedna ozivljavanja. Bili su to bas magloviti dani... :razvaljen::

Svi ostali detalji su na temi u linku ispod:

https://www.vutra.org/threads/izmisljotine-ili-istine.2839/

Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Poznanik Foruma
Evo jedne od neki dan iz teme...
...veoma stručno objašnjeno nema šta :lol: :respect:...

Kenjac:
"Ja mogu da vam kazem za zene ,kondom u koji se pomokri neko cist se dobro zaveze I stavi u rodnicu ,kada trebate mokriti onda morate imati prsten ili ostar nokat koji ce ga probiti.Gadno jeste ali je efikasno I probano.Samo gledajte da je dublje da ne ispadne ,I kako hodate I sjedite morate probati kuci prvo."