Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
kopam po folderima i naletio slučajno na ovo, pa se prisjetio starih dobrih vremena

gej.jpg
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Tužni primjer neznanja, komentar na kako brzo posušiti ganju. Ovakve je najpotrebnije naučit.

Ja sam amater u ovome i htio bih pitati. Dali se na biljčici puši sve osim stabiljke ? Jer na mojoj biljčici nema baš hedova pa dali da popušim te lističe ? ili da čekam cvjetanje ?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
meni je bilo "krvavo" super cool lik-kad je pitao ambasadu NL u ZG,može li se duvat na njihovom dvoristu....- bijo čak post godine mislim
kad je čovek/ gedja pitao,sta je to srna? green mu odgovara: keva od bambija :))) i prekrstismo lika u Bambija/smesta
bilo je plakanja
:)))

mokra krpa, nas je dobro zakačila/obrisala-sve :)))
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
slobodan999 je napisao(la):
matori,ne znam kako da ti dokazem da nisam pripadnik plavih a nadam se da nisi ni ti ;)
samo bih te pitao dal znas gde mogu nabaviti na vise?? ako hoces mozes me dodati na fejsu kao frenda da proveris :)

NEznan jel ovo za provalu ili za prijavu administraciji...ja bi mu dao po repu!!!! haha! Na lomacu odmah, !!!!!!!!!
 

Svirač_Trube

Aktivan Član
08.11.2007
214
14
0
32
quote_icon.png
Originally Posted by Svirač_Trube
Ovako :kupite kiselu vodu(jamnica) i unutra stavite rukohvat NPK 15- 15- 15 i to lijepo dobro protresite i nakon toga otvorite čep i pustite jedan dan da ishlapi...i eto vam i magnezija i svih drugi hranjivih tvari za biljku ...
hehe.gif




HAHAHAHA jupiii i ja sam tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to mi daj...
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
e ovako.imam jedno malo cudno pitanje ali ako itko zna odgovor molila bi vas da mi odgovorite.ja sam pala i sad moram ici na testove kod psihologa.sad me zanima dali ce mene zena testirat ako imam menstruaciju? molim vas da mi bilo tko da odgovor na ovo pitanje barem do četvrtka da znam dali da se razbolim ili odem tamo bez straha (pozitivna sam sigurno).
:eek:hno: