Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.04.2014
31
34
18
Koliko je to fizički 50-100g trave? A da stavi u kesicu onu malu iz dućana(za stavljat voće i povrće),i onda u mudante?
Neće valjda džukela to nanjušit pizda mu?

I ti brate šta kažeš za slanje autobusom....zar ne postoji rizik da recimo pas to nanjuši,i onda čekaju mene na odredištu autobusa(Hrvatska),i onda me uhapse?
ili se može torba poslat bez imena na kojeg se šalje(moje ime)? Jel ja imam onda pravo preuzet tu istu torbu iako ne piše na njoj kome se šalje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
to su pravi članovi, oni koji samo čitaju i upijaju znanje, ne lupetaju bezveze i ne obasipaju pitanjima koja su već mnogo puta odgovorena. pomalo me podsjeća na mene, registrirao sam se 2009, a počeo sam pisati otprilike kada sam pokrenuo prvi grow, kojih godinu i pol kasnije. :djede:
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma to je ok,ali i ta dva posta koja je napisao ne izgledaju mi kvalitetno. Raskukao se kako u Beogradu nema vutre za nabaviti. :)
A forum bi valjda trebalo biti mjesto gdje se diskutuje. Ne moraju nuzno biti samo pitanja. ;)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
dal je realno da neko misli da je ovo GRA ?

ali sad stvarno ???!

...ako je tako,moderi,otvarajte novu temu "Provale u provalama Vutra.Org" :clap::
 
Poslednja izmena: