Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja bi malo doradio ideju,kakav katapult,to je za amatere...

Ovo nabavit i rokat po growu vodene balone!

Nery-gun-Q-68293.jpg
 
03.10.2013
15
11
3
jel vi to polemisete o ovome:"Biljka bi trebala pred kraj zivotnog vijeka ... bacit sjeme da sama sebe oprasi". tesko da ce sa semenom sama sebe oprasiti
Meni je ovo što si napisao apsolutno logično i nemam namjeru sporiti se sa tobom, ali meni su se nakon zadnjeg outu pojavile četiri sjemenke (Lemon Kush)... to još nekako i mogu objasniti, ali da sam nakon "indooraa" pronašao 17 (sedamnaest - Churc)... ne mogu si objasniti, osim da su mi baš dobro došle... od tih 17 posadio sam ih sve (bedak) i dobio 15 cura i samo dva dečka... sad mi box puca po šavu i bojim se da ću ih morati preko nekoliko počupati (ali to sad nije tema, već to misteriozno oprašivanje)... eto, baci me odmah na yard, ali ja sam ovo gore spreman potpisati i ovjeriti kod notara... pozz i živ mi bio
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
koje gore si spreman potpisati, deo pod navodnicima ili deo koji sam ja napisao :) naravno da biljka moze sama sebe oprasiti, sad 3 il 17 il 25 menki nije ni bitno, bitno je da biljka na kraju moze baciti polen (iz bananica) da sama sebe oprasi, a ne "bacit sjeme da sama sebe oprasi". semenke su, naravno, samo produkt a ne nesto cime se biljka oprasuje ;)