Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
33
Ispod mosta
Iz teme " najjači tripovi dok ste bili navareni"

Kaže: "zapalio ja lola u jednoj ulici na moru, sve stare one kuće, kale, vrućina upeka zvizdan, nigdi nikog.
Sidem ti ja na zidić i onako meditiram. kad čujem glasove neko mrmljanje topot nogu.
lagano me jeza hvata, pokušavam u glavi prebaciti film.
Al jok, neide glasovi žamor, neko iskrivljeno pjevanje.....sve jače se čuju
okrenem se i sledim..... prema meni ide rulja nosi križ izgovaraju molitve, svijeće, neke kovčege pozlaćene nose.
Govno se zaledilo u meni, problijedio,,, reko sudnji dan.....kad ono procesija ide po ulicama."

ahahahahaha jest da je ilegalno, ali da razapinju ljude radi malo dima, teško
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Dobro je sto cokoladi ne treba stelati ph,joj,joj,joj :fuck:
Ovo ga ja htio pitati dal bi ovo bilo oke...malo glupava ideja al meni se svidja i htio bi probati imam vremena...sad da posadim normalno vutru i dok to fino raste ja to nebi zalijevao s vodom ili tako nesto...mislio sam fino kupiti bijelu cokoladu, rastopiti je i s vodom izmjesati da bude fino tekuce i da biljka moze usisat...ali neznam kako bi to islo...zanima mene sta v
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
t@mara,mislio sam da se ovdje stavljaju samo provale a ne i svi komentari na to,nisam znao da nešto krivo radim,evo neću više tu postati :( ...

edit:sad sam tek vidio da nisam obuhvatio cijeli post,na tabletu sam koji steka a i ja sam onako u dimu zastekao...
 
Poslednja izmena: