Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
vako do 10cm biljke stavljam 100dl iz sise(barem ja tako stavljam)dalje je presadivam ...po pravila vutra.org ....i koristim sistem kapka po kapka..(100 biljke otprilike) a iznad zemlje crne folije..da bix se namalila kondenzacije vode......IDEM NA SAJT JEDNOM U NEDELJE ....a rezultate su fantasticne...
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
"vako do 10cm biljke stavljam 100dl iz sise(barem ja tako stavljam)dalje je presadivam ...po pravila vutra.org ....i koristim sistem kapka po kapka..(100 biljke otprilike) a iznad zemlje crne folije..da bix se namalila kondenzacije vode......IDEM NA SAJT JEDNOM U NEDELJE ....a rezultate su fantasticne..."
ovdje bi volio polagat certifikat...
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ove ce zavrsiti u u temi o "mankenkama". S obzirom na svjetlo, taman su zrele da krenu tim putem.:D

Meni jedna stvar nije jasna, na ovom forumu je sve u detalje napisano vezano za growanje i onda ljudi ovako grijese. Ne razumijem sta je tako tesko citati tudje dnevnike i uciti od drugih i tako ne raditi vlastite pocetnicke greske. Ne kazem da ih nece biti, ali ce ih sigurno biti manje. Pa ovdje se barem ima od koga uciti.
:respect:

:vutra: