Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.11.2016
27
18
3
Skidam kapu tebi i ribi sto uzgajate outdor i palite im reflektore.
Ja ne uzgajam, pogotovo ne outdoor, al ima nešto što se zove dodatno svetlo koje se koristi u plastenicima, koriste ljudi za cveće na prozorima, ko gaji začine nešto sitno,klice itd.
Samo samo joj u tom kontekstu predložio da bi možda mogla da ga pali tih par sati kad joj je terasa u senci, a konkretno onaj OSRAM model mislim da je dovoljno dobar čak i za siromaškovu varijantu grow-box-a gde bi sa npr 4 takva mogao da pokriješ 1x1m i da te košta 2 do 4 puta manje(a možda čak i bolje po kvalitetu) nego dobar deo specijalizovanih modela u ponudi.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ja sad ne znam kako, ali upadoh u onu dole navedenu temu trazeci nesto, i kad sam kucao u pretragu ispadne mi ta tema izmedju ostalih. (naravno, pretraga, kao na svim drugim forumima nije dala zeljene rezultate, i to mi nikad nece biti jasno pored sve ove danasnje tehnologije) :razvaljen::

Evo par zanimljivih postova sa doticne teme:

Moj frend je išao na pišanje i čuvao je pišalinu od frenda u frižideru, kad bi išao na pišanje podgrijao bi ju u đezvi na skroz laganoj temperaturi i u gače... i samo po sebi u gačama zna bit jaaako vruče :) .. prolazilo mu je ali je rizično jer ti bilo kad može reć ajde ponovno hladno je ili neki drugi razlog....

Čuj bisera brate mili, kakav skup intelektualaca :fuck:. Uzmeš nečiju čistu pišalinu, naspeš je u staklenu bočicu od ljekova (onu smeđa što kapsule dobiješ u njoj), dva upaljača u džep (u slučaju da zakaže jedan) i u wc-u lagano podgriješ dno bočice i istreseš u čašicu. Dobro da još netko nije rekao da fura lonac i plinski rešo na testiranje :upiii:.

Neki stari kreten me pegla da uberem biljke kad je PUN MJESEC.
Jeli mjesec igra ikakvu ulogu u vezi branja biljke ili ovaj koji mi je to spomenuo nije normalan?

MALE tajne velikih MAJSTORA:ajnstajn:: ne moras da peres noge cak i do 3 meseca ako sveze ubranu wu stavis u carape a carape obujes na noge... kazu da posle 3 meseca ta wu iz carapa postane skank... :crazyd:

Sve sto ne operes 3 mjeseca postaje skank. (čitaj tvor, smrdljivac)

(stavih i sebe i moju budalastinu ima tu jos koja moja biserna izjava) :D

Ja bih da se "bampuje" ova tema, jer je zaista vrijedna ozivljavanja. Bili su to bas magloviti dani... :razvaljen::

Svi ostali detalji su na temi u linku ispod:

https://www.vutra.org/threads/izmisljotine-ili-istine.2839/
 
Poslednja izmena:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Evo jedne od neki dan iz teme...
...veoma stručno objašnjeno nema šta :lol: :respect:...

Kenjac:
"Ja mogu da vam kazem za zene ,kondom u koji se pomokri neko cist se dobro zaveze I stavi u rodnicu ,kada trebate mokriti onda morate imati prsten ili ostar nokat koji ce ga probiti.Gadno jeste ali je efikasno I probano.Samo gledajte da je dublje da ne ispadne ,I kako hodate I sjedite morate probati kuci prvo."
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
izgleda nisi citao postove ljudi koju su kuvali cajeve od vutre a zbog apsorpcije kanabinoida stavljali maslac
i plus retko ko je reko da je odurno, meni jeste, najvise zbog aftertaste u ustima posle pijenja.
neki su cak i u mleko stavljali maslac.
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
sledeci put kad pravim stavicu u maslac i kakao i to cu sve da kuvam, valjda nece biti grozno.
secam se pre pre 5/6 godina kad sam pravio kolac, napravio 20 kolaca sa 20 grama WW,
mene onako malo udarilo, tolerancija mi bila velika, neki moji ortaci sto sam im davao, od cetvrtine se odvalili, jedan
se cak navuko, nisam mogo da ga skinem sa vrata :D