Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Naručiti i platiti nije isto...
Screenshot_2020-05-07-10-15-04.jpeg Screenshot_2020-05-07-10-15-26.jpeg Screenshot_2020-05-07-10-59-07.jpeg
Edit: @xx_tani
Meni to jutros bejaše smešno a i sad mi se čini isto. Svi na chatu smo se obradovali kada je najzad, posle raznoraznih pitanja i odgovora, izjavio da je naručio semenke. Provala nastaje kada nas pita koliko treba da uplati i tu je moj odgovor da ako je naručio to bi značilo i da je već platio. Pogledaj sat kod prve i zadnje objave a izmedju je u glavnom bilo reči oko naručivanja. Dobro je da još radi chat jer će uskoro forum biti prenatrpan beskorisnim temama/pitanjima umesto da se koristi pretraga jer je sve već negde napisano ali je teško sesti i pročitati.
 
Poslednja izmena:

xx_tani

Aktivan Član
02.05.2020
344
3.642
143
@Sjaj očiju, ne razumijem da ti tolko treba paznje da stalno imas potrebu "novije" spustat/ rugat se i sl., a stvarno nemas povoda.. sta je on tu sad tako uzasno smjesno provalio da je zasluzio da ga postas u provale, il je to samo neko tvoje podizanje ega?

Btv. Ja se ispricavam ako moj komentar nije prikladan te nek ga se administrator slobodno obrise ukoliko krsi neka pravila!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and alive

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Provala dana:
Badi
Koja zemlja?

Ne izgleda toliko loše, osim što je malo bljedolika. To što se malo sfrkala to te ne treba brinut, često budu takve dok su još male.
Nego, 24 h je pod svjetlom a izdužuje ti se...znači da je svjetlo slabo.
:)

SmithHolic
"Nisam trenutno na "nasem" podrucju pa nez dal ime ima veze bas,zamijeniti cu svijetlo defintivno, sto moze biti razlog za blijedost?"
Badi
Ne pitam te odakle si, nego u kojoj zemlji/supstratu uzgajaš?:D
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
:)
Jbg, prebacilo me, od jucer mi stoji crna slika umjesto avatara, kao da mi je neko umro, a ja nemam pojma gdje mi je slika vuka. Jedva nakačim hard na kojem je i ovaj famozni avatar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin