Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
smiley9934
mikizemunac
Dobro veče drugovi, moram da vam se požalim a ujedno da vas i upozorim.
Imam jedan problem, drugar i ja smo pred par dana rokali vutru u kevinom podrumu i sve je to bilo okej, dok nisam primetio da je moj rođeni papagaj pored nas - i da sluša. Pernata životinja je nakon te situacije počela da ponavlja ono šta smo mi pričali.. npr. "Daj mi 'zlu, daj mi flop da zarolam top", "Glavne kmice smo u gensanju i dileri po struci " . E sad braćo, sve bi to bilo okej da on to nije naučio i ponovio na ručku pred porodicom moje ribe, čiji ćale radi u policiji. Matori je odma otišo na wc, mislim da je tražio nalog za pretres moje gajbe. Usra8 se.
Ne znam koga da klepim, papgaja ili matorog? Gde mogu da kupim brnjicu za papagaja? Od tad blejim u sobi - keva mi kroz kljucanicu gura slamku da se napojim, ostane li ovako moraću da pojedem papagaja.
Kako vi rešavate ovakve probleme?
Pozdrav i neka vam rizle nikad nisu znepra.
E al ovo..."moj rođeni papagaj"...pao sam sa stolice :lol:
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Provala dana:
Badi
Koja zemlja?

Ne izgleda toliko loše, osim što je malo bljedolika. To što se malo sfrkala to te ne treba brinut, često budu takve dok su još male.
Nego, 24 h je pod svjetlom a izdužuje ti se...znači da je svjetlo slabo.
:)

SmithHolic
"Nisam trenutno na "nasem" podrucju pa nez dal ime ima veze bas,zamijeniti cu svijetlo defintivno, sto moze biti razlog za blijedost?"
Badi
Ne pitam te odakle si, nego u kojoj zemlji/supstratu uzgajaš?:D
Leb I sol, Skopje...ima mikroklima...
Screenshot_2020-07-02-16-33-00.jpeg Screenshot_2020-07-02-16-33-11.jpeg Screenshot_2020-07-02-16-34-14.jpeg

Screenshot_2020-07-02-16-34-27.jpeg
 
Poslednja izmena: