Provale s vutra.org

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Lovetogrow

može se sve..,a gajenje vutre,najviše!
27.08.2019
1.272
13.268
358
Pa meni je najlogičnije,da čovjek,u "tom primjeru"proizvodi najviše co2,i ostalih "plinova"....pa neka , kako več:
Aaaaa..nebitnik123,ja ti predlažem,da sam legneš u box,fino,na 45minuta,al tačno,45.minuta,i uživaš u bilju,sunčaš se, izlazi ti co2 ..i za petnajst, al tačno 15.minuti si vani,pa se vratiš u box.
To,da izlaziš vani za 15.min.je ono,dá protegnes noge i ruke malo...ak treba,ak ne, preskoči taj "15.min.interval", pa ostani u boxu do idućih 45.min. countdowna.
E jesam se naćul budalastija,al ova mi je 'za okačit',al naopako,da se ne vidi :) :)
✌️by Lovetogrow,and stay focus'd
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
I ja sam nesto razmisljao da ubacim neku pozamašniju zivotinju kao sto kaze Sale, sa dobrim kapacitetom pluca, mislim da izduvava sto vise co2, ali imam problem, ne moze da stane u boks. Sad, kad bih nesto probao iskombinovati, da je pripnem u sobi i nataknem joj na glavu nesto kao gas masku preko koje bi islo crijevo direktno na pasivni upuh, tako bi biljoze iskoristile maksimalno co2 koji daje krava a koji je vjerujem bolji nego ......... Ma bjezi, razbih se kasno a valja uraniti :upiii:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.583
2.598
GIB-Industries-CO2-Tabs-Extra-Slow-Dose-60-Tabletten.jpg
Ugljični dioksid (CO2) jedna je od najvažnijih tvari za prehranu biljaka ; uz svjetlost i vodu neophodan je za fotosintezu. Tijekom dnevnog svjetla CO2 se filtrira iz zraka kroz otvore na donjoj strani lista. Budući da prirodna atmosfera sadrži samo vrlo mali udio CO2, možda ćete moći vidjeti znakove nedostatka CO2 u staklenicima ili rasti šatore s nedovoljnom opskrbom svježim zrakom, što može inhibirati zdrav rast biljaka.

Tablete CO2 ne samo da se nose s tim učinkom, već čak mogu stvoriti sadržaj CO2 u zraku okoliša za rast koji je koristan za rast biljaka . To dovodi do bujnijeg rasta lišća, što zauzvrat značajno povećava sposobnost biljke da proizvodi šećer za proces stvaranja cvijeta ili ploda.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.583
2.598
Umiranje.. :lol: Zadnje mi je pitanje najjače, kaže "iz te perspektive da li više Co2 pravi pas ili mačka, da znam koga da stavim"..
Iz koje perspektive?!?
Ja imam i psa i macke. Glasam za psa. Ali zajedno. Pola sata prvo psa istrcis, izmoris. Dok on trci ti jednu ispljugas. I onda zajedno u box.
E sad, tu je bit. Obzirom da se on istrcao i dahce kao lud... probas ga stici. Isto pola sata. I evo ti co2. Mada ni ove tablete, hajd' mogu proći.