Provaljen sam!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Danas me je stara pratila do graže i skužila da grow box unutra... Naravno, teške rijeći su poletile zrakom i štošta još...:punch2: Tako da sam morao svoje dve tjedan dana stare curke skunkića prebaciti van na milost i nemilost prirode.... Jel ima kakve šanse da prežive i daju kakav-takav urod???
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Exotic je napisao(la):
Danas me je stara pratila do graže i skužila da grow box unutra... Naravno, teške rijeći su poletile zrakom i štošta još...:punch2: Tako da sam morao svoje dve tjedan dana stare curke skunkića prebaciti van na milost i nemilost prirode.... Jel ima kakve šanse da prežive i daju kakav-takav urod???
ajde bar nesto pozitivno,bolje ona da zna nego pandurija ,al naravno steta...na greskama se uci,tak da se iduci put vise pripazi.sretno sa curicama!
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Istina, bolje nego murija u nekim segmentima samo... Nego, jel ima šanse da prežive? Barem da malo daju ploda! Vani je još uvjek toplo za ovo doba godine... Možda se istegnu na kakvih 30 cm do kraja mj... U 3 dana su 5 cm porasle, tako da se nadam...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
sretno sa curicama!
Želiš mu sreču u zimskom outdoru? Hrabra podrška, možda na hawaima:)
Pametnije drugi put, i vlasništvo 1/1 po mogučnosti;)
Vani je još uvjek toplo za ovo doba godine
Ali imaju 2 tjedna, moguče da zima taman plod uništi. Mislim sretno, ali neko zajebe u idealnim uvjetima a ovo...
Ja bi rezao i smirio stanje doma, potruditi se da ne budeš pod budnim okom roditelja...
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Najgore je to, kaj sad imam ofenzivu... Zamisli kako je to imati jaaaako zadrtu staru koja misli da je marihuana najveće zlo koje postoji... Taman se prekrasno razvile. Uzeo iz pyramid seedsa jednu white widow i jednu ak-47. Kupio opremu za box, lampu 150w HPS, ventove, timer i sve sve sve... :icon_cry:
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
a da se vratite na temu malo :D neznan bili ti pomoglo da vani sklepas neki mini staklenik tek toliko da zadržava ovo malo topline...
e da znam da mozda nije pravi tren, al jel slucajno prodajes ventove s tog boxa ? koje imas ?
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Vidim da se tu dobro zakuhtava van teme... Mislim da cu za sada pustiti ih prirodi pa da vidim kaj ce se dogoditi. Samo cu ih dobro gnojiti pa kaj bude. Nemam kaj izgubiti jbg. A ventove imam 2 x 6 mm, 1 x 12 mm, i jedan vent sa hladnjako m od 12 mm. Sve skupa sam ih platio ni 100 kn. Imas ih u svakom ducanu sa informatikom.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da si ti nama exotican, ziv i zdrav... i izbegavaj ubuduce garaza grow (i sve u blizini gajbe) kada ti se stara vec tako razume u growing :)
zaista je upitno da li ces sta izvuci od toga, mislim, jos je prilicno mlada a za skunk je period cvetanja uglavnom 56~65 dana, tako da sve da je i sada procvetala morao bi je cekati bar do sredine 11 meseca... ako si na jadranu i ako je ona na otvorenom i ima maksimum sunca preko dana, mozda nesto al' jako nategnuto, ovako...
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
PowerSeed je napisao(la):
da si ti nama exotican, ziv i zdrav... i izbegavaj ubuduce garaza grow (i sve u blizini gajbe) kada ti se stara vec tako razume u growing :)
zaista je upitno da li ces sta izvuci od toga, mislim, jos je prilicno mlada a za skunk je period cvetanja uglavnom 56~65 dana, tako da sve da je i sada procvetala morao bi je cekati bar do sredine 11 meseca... ako si na jadranu i ako je ona na otvorenom i ima maksimum sunca preko dana, mozda nesto al' jako nategnuto, ovako...

Upravo sam obisao curke nakon prve noci out i drze se dosta dobro s obzirom da je bilo 13°c vani sinoc. Nije jadran stari, kontinetala... Pikiram da ih stavim u staklenik jedan koji mi se smuca oko kuce. Mozda s time kaj dobijem?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
staklenik je druga prica, ali kazes oko kuce... jel' i koliko je sigurno, dva put ~ tri put razmisli jednom "sadi", vidis da te talicno krenulo. u svakom slucaju, sretno, kako god da odlucis.
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Nista. Budem onda u stakleniku probao... Nije bas blizu kuce. Nekih 300 m. Preko jeseni je prazan a i nema nikoga tamo sada... Tako da. Hvala uglavnom.
 

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
staklenik ti radi na principu...ma zaboravija san kako se zove :D al ugl sunceve zrake ulaze unutra, a taj najlon/staklo sprijecava da se velik dio vrati nazad i na taj nacin zadrzava temperaturu
 

Exotic

Aktivan Član
07.09.2011
66
1
0
38
Evo da vam onda dam opis situacije kako to napreduje... :icon_lol: Za sada su stare 8 dana. Veličine su trenutno oko 5 cm. Listovi su svaki dan sve veći, i počele su delati drugu turu listića.. Vrlo sam zadovoljan, s obzirom da je temp. vani već oko 10'c ponoći, i dan traje oko 14 sati, ako i toliko. Uglavnom bdem vam javljo kaj će biti od toga svega... Tko zna, možda i bude za jednu rizlu! :banana_rasta: