Prst Sudbine / Dar Života

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.237
10.093
358
možda su ti likovi imali na tebe neki pik od prije

to opće nije bitno i ne vjerujem, mislim da je bespotrebno da tema ode u tom smjeru jer je jasno ko su krivci, bez obzira na sve

možda su, npr., iz zajebancije htjeli snimak staviti na yt i postati popularni na bilo koji način, idioti i kreteni, al to možemo sad samo nagađati, nisu opće bitni razlozi ni motivi jer su normalnim ljudima neshvatljivi

drži se i dalje No, sad ne troši energiju i misli na te gadove i đubrad, nego, ma već znaš...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ma nisam ni mislio da se No nekom zamjerio. Nego uvijek ima kretena koji su na nešto ljubomorni pa tako liječe svoj kompleks.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Hvala vam svima na lijepim riječima podrške, nevjerovatni ste svi :thumb:. Kad bih cijeli svijet razmišljao na način kao vi moji Vutraši nikad nebi bilo ratova. Svi smo mi ljudi i bez obzira na način razmišljanja, vjeru, boju kože, nacionalnost i stavove, poanta našeg bića je činiti dobro, pomagati jedni drugima i širiti pozitivu. Vi ste savršeno pokazali to već u mnogo navrata koliko ste plemeniti i dobrodušni, sad bih vas sve izgrlio da vas mogu dohvatiti :).
Nisam vam ja ljudovi nikom se zamjerio te noći da bi me gazio i išao me ubiti, pa i nepostoji takva uvreda da i može pravdati razlog nanošenja tolikih ozljeda. Ja sam vam flegma, i nemam običaj se zamjeriti nekom u nikakvom smislu, moj život je posao-obitelj-bicikli i ponekad malo druženje sa prijateljima. Neki od tih vandala što su mi to učinili skoro bi mogli biti i moji sinovi po prosjeku godina o kojem se nagađa na osnovu dojava, ja nikad ne želim nekom nešta nažao i policija mi je potvrdila da je vidljivo po njihovoj kronologiji sranja te večeri da nisu birali cilj nego su se jednostavno vozali i na prvog kog nalete su izazivali probleme. Za sad nema napredka oko indetifikacije počinitelja iako policija intezivno traga na cijelom područiju za markom auta sive i tamnije boje kao od napadača i siguran sam da će prije ili kasnije odgovarati za zlodjela koja su radili. Ne zamaram se previše sa tim, ne želim se opterećivati zašto baš mene, njihove motive i slično. Cilj mi je malo osloboditi glavu od onoga što se desilo i fokusirati se na oporavak. Žao mi je što se nemogu više tipkat sa vama svima tu, ali doktori su mi dali i restrikcije oko korištenja kompa, mobitela i sve ove tehnologije. Zanimljivo, došao sam do zaključka da previše vremena uz tu tehnologiju, ljepljenje očiju za ekrane, pa čak i u društvu totalno loše dijeluje na današnju mladež i jednostavno im zatomljava emocije, te uz pokoju kap alkohola postaju kao prave hijene i samo je pitanje vremena šta će se skuhat u njihovim glavama. Pomalo tužno šta globalne kompanije, napredak tehnologije i marketinški trikovi napraviše od nacije nastankom mobitela, pa smartfona...pa tako dalje. Tužno uistinu :(, samo kad se sijetim onih mojih školskih i srednjoškolskih dana kad mobiteli nisu postojali kako je sve bilo lako i jednostavno i mnogo ljepše, nasilje je bilo gotovo na nuli, ljubav se osjetila u zraku. jbg. sami sebe uništišmo lagano, počevši od ispiranja mozgova svojoj dijeci raznoraznim smartphonovima i zadnjim krikovima tehnologije, tako da ni sami nismo svijesni posljedica iako su one sve prisutnije kod današnje mladeži, možda mi to ne želimo priznati iz straha za svoju dijecu, ali nikako nisam optimističan time što vidim, i bojim se da je to samo početak.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Cilj mi je malo osloboditi glavu od onoga što se desilo i fokusirati se na oporavak.
:thumb:
samo kad se sijetim onih mojih školskih i srednjoškolskih dana kad mobiteli nisu postojali kako je sve bilo lako i jednostavno i mnogo ljepše, nasilje je bilo gotovo na nuli, ljubav se osjetila u zraku.
bas to No, postojao je bakelitni crni fiksni fon, pa posle rucka nazovem frenda i dogovorimo se brzinski za naci se u 6 popodne, pa on nazove drugog a ovaj treceg i u 6 popodne nas osmoro sa dve flase vina na savu pa spika o zivotu i smislu zivota, pa malo gitare i spika o muzici, malo ljuljaske i klackalice, gutljaj vina pa preko poljupca prosledis curi bar pola, zalazak sunca, setnje obalom, izlezavanje na pesku, voznje bajkom, nocno kupanje, peace and love... jbg. pre 40+ godina bilo je zaista drugacije a ipak najsretniji period mog zivota :)
ljubav se osjetila u zraku
kad si vec spomenuo, evo za tebe jedna laganica s kraja 70-ih. samo pozitiva i na bolje mora da ide, ziv bio drug
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mudrost čovjeka sa 22,000 postova :) u svemu ima i dobrog i lošeg pa tako i u tehnologiji. Ali da tema ne ide u nepovrat napomenuo bi Nojoka da možda postoji neka mogućnost da ga spoje sa forumom ako je bilo u vijestima nesto slično. Mislim nije neki bed ali eto čisto da spomenem. Čak mislim da tim momcima ovo nije prvi put čim su se pripremili.

Ali ipak najljepša riječ od svih riječi: Praštaj
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Brate No Joke,sada sam tek video pricu.Najezio sam se od price i toga sta ti se dogodilo.Ja ti zelim brz oporavak od srca stvarno.Sada samo polako i da se oporavis uspesno jer zdravlje je na prvom mestu.Bro uz tebe smo...:respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Želim ti brz oporavak,da ponovno staneš na noge u punom smislu.
Mogu samo zamislit kako ti je.
ŽeNa i kčer su bile van sebe,nadam se da mene neće nikad snači takvo što jer sam u sličnoj situaciji,također imam kčerku od 7 godina.
Ulovit će oni njih,netko među njima sigurno se ne osjeća najbolje.Ništa,još jednom brz oporavak da staneš na noge.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Još jednom hvala drugovi. Nemojte se brigati razmišljao sam o mogućim posljedicama mojih postova i mogućnosti da me nekako povežu, iz istog razloga nisam ni navodio ustanove i gradove u kojima sam bio hospitaliziran i nisam ulazio u veće detalje i pojedinosti. Nema beda oko toga, svijestan sam šta radim. Eo predao sam i zahtjev na inicijativu liječnika da mi odobre liječenje kanabisom pa će mi i to biti od velike koristi u koliko budem imao neke sukobe sa zakonom. Istina moj Ven, svi mi travari smo u njihovim očima najveći kriminalci, pomalo tužno, ali neće to biti još dugog vijeka, optimističan sam po tom pitanju. Čika power je čovjek naoružan mudrosti, i bogatog životnog iskustva. Poweroti u potpunosti se slažem sa svime što si naveo. Ništa mi ljepše uspomene nije ostavilo u životu nego ti dani iz mladosti kad su se provodili dani i noći uz gitaru, vatricu, ugodno društvo i lijepe djevojke, i žao mi je što je današnja mladež većinom zakinuta za takve provode.
 

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Sam ti ozdravi covjek
To ti sad najbitnije u zivotu da provedes jos puno godina sa obitelji svojom
Da preneseš djeci svoje znanje i svoju vrijednost.
Usivaj i postivaj i doktorove riječi nezuri u ekrane previse ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Drž se lega, bit će bolje, a ova govna nadam se da će dobiti svoje, makar u ovim nasim sprdnja drzavama tesko da budu nasli tko je, a i opet mi nije jasno sto ti mora biti u glavi da skoro ubijes covjeka i onda odes kuci i legnes i zaspes kao da se nije nista desilo...


Zanimljivo, došao sam do zaključka da previše vremena uz tu tehnologiju, ljepljenje očiju za ekrane, pa čak i u društvu totalno loše dijeluje na današnju mladež i jednostavno im zatomljava emocije, te uz pokoju kap alkohola postaju kao prave hijene i samo je pitanje vremena šta će se skuhat u njihovim glavama. Pomalo tužno šta globalne kompanije, napredak tehnologije i marketinški trikovi napraviše od nacije nastankom mobitela, pa smartfona...pa tako dalje. Tužno uistinu :(, samo kad se sijetim onih mojih školskih i srednjoškolskih dana kad mobiteli nisu postojali kako je sve bilo lako i jednostavno i mnogo ljepše, nasilje je bilo gotovo na nuli, ljubav se osjetila u zraku. jbg. sami sebe uništišmo lagano, počevši od ispiranja mozgova svojoj dijeci raznoraznim smartphonovima i zadnjim krikovima tehnologije, tako da ni sami nismo svijesni posljedica iako su one sve prisutnije kod današnje mladeži, možda mi to ne želimo priznati iz straha za svoju dijecu, ali nikako nisam optimističan time što vidim, i bojim se da je to samo početak.

Meni se gadi današnja mladež (mislim i sam spadam u nju po godinama nazalost), gdje god se okrenes ljudi bulje u taj mrtvi ekran, svijet je nebitan, a za mene koji sam za volanom svaki dan po 8+ sati mogu samo reci da me vec malo i strah smartphone zombija, sto sam se svega nagledao tokom voznje to je odvratno i za pricat.... Obozavam starije drustvo, a tek zapalit s istim, onda bas cujem ovakve price i zalim sto me nisu ranije napravili...
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Bas me nema cesto iz nekih osobnih razloga, ali tu i tamo skicnem sajt da vidim sta se dogada i naletim na ovo, ne znam ni kako bi ga nazvao... Barbarsko divljastvo.

Vjerojatno se neces ni sjetit, ali imali smo jednom nekakvu razmiricu oko neceg glupog, tipa nogometa, ili politike, pa sam napisao nekakve stvari zbog kojih mi je sad duboko zao...

Uglavnom svako dobro ti zelim, brz oporavak, puno veselja sa familijom i prijateljima... i sto brzi povratak growanju (to bi i meni sad trebalo - najbolji lijek za dusu... :D) Drz se. :thumb:
 

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
156
43
41
Evo pišem-brišem, pa onda ponovo.
Nemam pojma šta bih ti pametno rekao, osim da znam da će iz svega toga ispasti neko dobro.
A ako su oni uspeli da registruju DMT u tebi, zaista si bio blizu.
Slava Ganešu krepkom.