Prst Sudbine / Dar Života

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Rasplakao sam se kao kišna godina, nisam mogao ni izustiti curi šta mi je... srce mi se slomilo, tako reći za čovjeka kojega "objektivno" niti ne neznam. U par sati sam samo uspio reći " napali su jednog čovjeka sa foruma....biće dobro...." evo tek sada idem nešto napisati i nije mi lakše.

Ne znam šta jače osječam, tugu ili bijes nenormalni da čeljust iščupam tim imbecilima...preznojavam se ka prase... i ja sam otišao u qur.... :oops:

Masu mi je drago da si se izvukao i s obzirom da znam koliko je opasna takva ozljeda glave pogotovo u tih prvih par dana. Sve bude na čovjeku, a ti si se oporavio i mogu ti reći da je to večinom zbog tvoje unutarnje snage. Samo izdrži, najgore si izgurao... jak si ti čovjek jer nebi mene ovoliko dotaklo da nema energije sa druge strane.

Ako budeš trebao kakve terapije koje ne podržava osigurnje može se organizirat neki žiro račun pa da da ko može i koliko može, a do tada ti šaljem energiju i znaj da sa kolegama sa :vutra: nisi sam :thumb:.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Evo i mene jos jednom da malo boostam vibru :) Od viska glava ne boli (ili boli? ) heheh
Ne znam dal me osjecaji vise peru kad vidim ovakvu dobrotu i podrsku sa foruma ili tu grozotu koju su ti nametnici napravili. A usporedba tih parazita sa sotonom i zivotinjama je uvreda njima jer su zivotinje divna stvorenja.
Drs se ti nama No, a epi i mozdani ti se mogu spojit na ovaj lajtung kaj ti viri iz kite ;)
tu smo kaj god treba
 
Poslednja izmena:

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
Ufff jež, jež, jež... Ja na prvu zabrijao jebote ubili te ovi s kemijom protiv komaraca, a ono još gore. Vidiš koja je to nadljudska snaga da se zgažen skoro na mrtvo ipak dovučeš do doma. Svako ti dobro i brz oporavak želim! May the force keep being with you, jer očito je force strong with this one :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Primjetio sam da nema tvojih lajkova i komentara ali reko ajde,ima čovjek obaveza i onda čitam ovo što ti se dogodilo.....uffffffff ustreslo me do bola.
Drž se No,ne daj se,ako ikad išta bude trebalo napiši i stvorit ću :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Brate zelim ti brz i potpun oporavak.
Da covjek ne povjeruje kakve gamadi ima na ovom svijetu. Zelim tim smradovima da ih snade kazna kakvu zasluzuju, a tvojoj obitelji snage i strpljenja pa ces uskoro biti onaj stari.
Ziv mi bio sto godina :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Sonic85

Aktivan Član
01.01.2016
97
323
53
38
Brz oporavak ti zelim No Joke,i da na kraju svi budete jos jaci,ali polako moras biti strpljiv,nemojte da placete i gubite energiju na to,vec trening rezim pozitivno, preziveo si mozak ti radi sto si docarao kroz pisanu rec, gledaj na ovo kao na dan kada si se ponovo rodio,novi pocetak,zivot. Nije ti jos doslo vreme,ihh aa gde je 100 godina :)

Nadam se da ce pocinioci biti strogo kaznjeni.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
No možda su ti likovi imali na tebe neki pik od prije. Jer ono baš mi nije logično da neko iz čista mira udari biciklistu i još ga poslije šuta nogama. I registraciju su prekrili kao da su se spremali za to. Šta je sa drugom? Jel on nešto vidio?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Sonic85

Aktivan Član
01.01.2016
97
323
53
38
Led to samo No joke zna,ja koliko sam skontao on nezna zasto i kako,mislim biciklisti stradaju na putevima, svakakvih budala za volanom,a i losih ljudi netreba im motiv,nepredvidivi pijani i nasmrkani,voze se i traze zrtvu kako bi pokazali svoja muda u grupi,to nije nista novo bato.Ja bi njih pod mac ali to sam samo ja nebitan lik.

Pa lepo brate netreba im razlog,mnogi normalni ljudi to ne razumeju...ali takvih budala ima oni su stvarni,svako moze da naleti na tu minu,mnogi nevini ljudi su svasta lose doziveli bez razloga,jer psihopati ne treba razlog,bar ne taj na koji ti mislis.
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ma zamisli koji moraš biti kreten da se vozaš gradom i tražiš koga ćeš gotovo ubiti? Ono bez ikakvog povoda. Obično takvi likovi prvo nešto dobace kako bi našli i najmanji razlog za kavgu. A ovi su bili itekako spremni čim su zatamnili registraciju.
 

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Lazarus Led
Ne vjerujem da ima smisla tražiti logiku u nečem tako ... nemam rijeci za to
Mučno je sve to, i cini mi se kao da je to dio većeg zla ovog vremena. Nadam se da nije tako.
Ako je spam ispricavam se.
No, još jednom ti svu sreću zelim. Duha i cvrstoce imas