Prst Sudbine / Dar Života

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
prijatelju kasnim sa informacijom zbog svojih tragedija ali ovo brate dragi zelim ti svako dobro tebi i tvojima saljem ti pozitivnu energiju na maximum drzi mi se nevjerujem jos sto ti se dogodilo uistinu si jak covjek kad si to izdrzoa pravda ce biti vjeruj spora je ali dostizna
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Ej pozz citam post i jezim se ,necu reči ne vjerujem , jer ovo postaje fxxxxxx svakodnevica,uzas,katastrofa,svakodnevna pucanja na ulici, pljačke jako jako zalosno.Stari zelim ti brz oporavak DRŽ SE.Neka je biljka s tobom :spliff:::listomahanje::
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Deset minuta je proslo nakon citanja ove tuzne price u sve vecem sam soku,pitas se jel moguce tako nesto,nazalost i vise nego moguce.
Svako dobro ti zelim
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Kolega uvjeren sam da oporavak ide svojim tokom i da si pun životnog elana.
Snaga dolazi iznutra i sposobni smo za mnogo toga, nismo ni svjesni.
A ti si pravi primjer toga.
Uspješan i pozitivan oporavak želim.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Tek sad vidim ovo. Prijatelju No, svojim duhom me podsjećaš na Bruce Lee-a. Pročitaj o njemu, on je nakon nesreće bio nepokretan, rekli su mu da zaboravi hodanje, za 6 mjeseci je opet trenirao i bio jak kao i prije. Sve je u glavi, snaga volje brda premješta, a ti si vrlo jak. Želim ti da se oporaviš u potpunosti i da budeš svima primjer i inspiracija, što već sigurno i jesi!
:respect: