Prti Bee Gee i Bad copy (Ajs Nigrutin i drugari)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2007
9
0
0
34
Jo da i ko iskreno voli hip-hop i ko obozava da vari trebao bi da poslusa seven-a jer taj lik ih je sve pokidao sa njegovom spikom,samo sto in nije toliko poznat kao ovi.
Najbolje stvari su one zajednicke od seven-a i viklera.
 
30.11.2007
6
0
0
36
ajs je kralj, nikad vozio skejt, al za mikrofonom faca :)
brate PBG je nest najzanimljivije sto se pojavilo u ex yu hip hopu, cypress hill meets wu tang, nemre bit lose :D
 
20.11.2007
2
0
0
38
Ja napiso da neko da neki link ili nesto di se moze skinut ta sva tu navedena muzika al ocit o me niko ne dozivljava :punch:
Ili mi dajte pls ili cu morat upotrijebit :google2:
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
12tri je napisao(la):
cemu to? stvarno ne znam zasto moras bit jadan ... daj mi reci koji dio posta te natjerao da pocnes vrijeđat?

ne sekiraj se. svuda ima napaćenih ljudi. ovde postoji specijalna vrsta, oni koji misle da su pametni čim su protiv hemije. takvi skaču na svaki pomen i preteruju sa potenciranjem toga da su oni protiv, a ustvari su izgleda toliko izlapeli od duvanja da ne znaju gde udaraju. samo opušteno i ne obraćaj pažnju na likove koji misle da su zbog broja postova i sličnih budalaština bolji od tebe i koji se zbog toga osećaju slobodni da vredjaju ili ocenjuju nečiju inteligenciju. nisi ti kriv za njihove komplekse i za to što ne mogu da pokontaju neke stvari.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a vime od čega si ti izlapio kada bacaš repliku na priču koja je bila i koja se završila
i nema grke među članovima

nema ovđe vrsta sem članova i gremlina
i niko ne misli da je pametan zato što je protiv hemije
već je forum posvijećen vutri a ne hemiji
i hemija nas predstavlja loše u javnosti
a mi za razliku od prsotina koji se truju govnima
želimo dekriminizaciju marihuane
a penali koji se kljukaju hemijom nisu ni zainteresovani
jer njihova govna neće nikada biti legelna ili polulegalna

pa nam reci vime jel si za dekriminizaciju ili ....za ubijanja komplexa?

e da još i provalih (jbg prepametan sam...protiv hemije sam:)
kako nedostaje osjećaj za humor kod nekih članova
od čega li su tako bezosjećajni i slabo se smiju ? od vutre ? no no
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Ajoj balcan zanimljivo mi čitat tvoje postove...u pozitivnom smislu...uvjek se nasmijem...al dobro si mu uzvratio haha:cool44:....

Al ovo je prije svega VUTRA forum...jeje...
A da je kemija stvarno dobra stvar postojali bi SPEED,EXTASY i ŠTATIJAZNAM forumi..
Ne ulazimo dalje u raspravu oko kemije i vutre jer,očito je da se o ukusima NE raspravlja....Puno nas je različitih...:sand_play:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
meni nije zanimljivo da stalno moram da pišem postove ovoga tipa
vjeruj mi

a nema tu ukusa različitih
već šta si odlučio da budeš u životu
mada ima ljudi koji od vutre u većim količinama prsnu ka da su na kentorima

bilo bi i što veliš drugih foruma,ali im je glavna riječ u nazivu toliko sjebala sve da
oni znaju napravit line ili gutnut govance
ali da forum naprave,si lud to je viša misaona imenica
e zato se ovđe pokušavaju izrazit
ali cvrc ,tu je usisivač postova

sad tek viđeh koji offtopic i koja je tema
da sam znao
rime bi mu bačao

brain briši i moje i sisino pardon vimovo
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
korisnièko vime je napisao(la):
ne sekiraj se. svuda ima napaćenih ljudi. ovde postoji specijalna vrsta, oni koji misle da su pametni čim su protiv hemije. takvi skaču na svaki pomen i preteruju sa potenciranjem toga da su oni protiv, a ustvari su izgleda toliko izlapeli od duvanja da ne znaju gde udaraju. samo opušteno i ne obraćaj pažnju na likove koji misle da su zbog broja postova i sličnih budalaština bolji od tebe i koji se zbog toga osećaju slobodni da vredjaju ili ocenjuju nečiju inteligenciju. nisi ti kriv za njihove komplekse i za to što ne mogu da pokontaju neke stvari.

Vidiš onaj x-ić u gornjem desnom kutu? Vidiš? Finoooo...
Samo jedan klik će biti dovoljan da nestanu svi tvoji problemi. :thankyou:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Al jak si e............:rasta1:
Gutnut govance...to mi je baš onako smiješno ful ironično sarkastično........:ludaci_lol:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Al jak si e....:rasta1:

Gutunut govance,to mi je onako ful ironično sarkastično......:vb_kez:

Al dosta off-a....ovo je pod ''Muzika''.....

:maryjane:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
a sta da kazem...obozavam sluasat te jebeno lude srbe...kako su sprzeni...bio sam oba puta kad je bio ajs sa timbetom u puli i bilo je super...imaju super tekstove, nikad ozviljne sve o cemu govore je droga alkohol sex i sve ostalo sto ide uz to...matrice su im super, rime jos bolje i ot je to...di ces bolje...jedini koj mi je od svih njih skroz promasaj je wikluh sky koji je za mene totalni promasaj...al ne smeta mi toliko jer je ipak i on cini bad copy pa ajde...al kvari mi pjesme...uglavnom...najjaci cu mi pokojni moskri i seven (R.I.P.) i ful mi je zao sto su riknuli al jebiga ad su najveci djaneri od svih njih...onda tu su i eufrat ajzak naravno mikri mouse, bvana moze proc, timbe...i...to bi iblo to...najjaca ekipa...pis
 

korisnièko vime

Aktivan Član
17.05.2005
168
6
0
ako interesuje nekog:
ajsnigrutinfinitonetkf9.jpg
 
24.09.2007
3
0
1
moze mi neko reci kako se zove stvar, ili jos bolje da mi stavi link da je skinem, mislim da je od ajsa i te ekipe...pjevaju kao na talijanskom ali ustvari samo nabrajaju dolce gabanna, don corleone, pasta bolognese i takve pizdarije..
hvala!
 
24.09.2007
3
0
1
da li mi neko moze reci kako se zove, ili jos bolje da mi stavi link da skinem stvar, mislim da je od ajsa i te ekipe...pricaju kao talijanski ali to nema veze s talijanskim..samo nabrajaju dolce gabanna, don corleone, pasta bolognese...
hvala!