Prva Biljka Ženka Rađen LST ..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.04.2012
35
7
8
Prva biljaka receno mi je da ju bacim jer je u pocetku imala puno vlage a malo svijetlosti pa je bila dugacka i tanka ... prebacio sam ju prvo u vecu posudu prebacio van na sunce pa onda u zemlju gnojio sam ju substralom s guanom zdebljala se prekjucer je pokazala spol pistile su pocele izlazit i sad radio sam lst to jest radim i dalje kako raste ja ju pribijam dolje i grane i vrh sad me zanima dal jos to radim ili da ju sad pustim da raste prema gore .. i ovo lisce odozdo je vecinom na zemlji dal mogu to lisce s doljnje strane odsjec ili otkinut ili da ostavim kako je ? Ovi stariji ili ko je radio lst nek kaze sta da napravim ...

ODOZGO

5fetkz.jpg


Pistile
29vma6w.jpg


2cicqc3.jpg


hvala unaprijed ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
heh, evo jos jedne sto je procvetala krajem 5 meseca, kakva godina... ok je to, mozes dalje kako hoces, ako imas razlog da ostane niska nastavi lst, ako nije tako bitno mozes je ostaviti dalje da fura ka suncu, licno bi je ostavio da digne vrhove na gore, i ma da bude bombona, sretno dalje (listove ne bih cupkao sem ukoliko nisu poceli da zute)
 
18.04.2012
35
7
8
ok listove cu ostavit dok ne pocnu zutit onda cu ih makivat .. sto se tice vrhova radit cu jos malo lst pa cu onda pustit da raste u vrh jer biljka je bila u onoj leji plasteniku piso sam o tome pokazalo se super stavit cu sliku da pokazem kak je izgledala stvarno jako lose ....


Evo ovak je bila 30.4


157j2wh.jpg
 
18.04.2012
35
7
8
Ma reko sam u onom postu da ju ne bacam pa makar mi to zadnje bilo malo se potrudio gnojio dao joj paznje vise neg treba i vratila mi je to lijepo ... imam jos neke isto lijepi primjerci stari nekih mjesec dana cak i manje one su u malinama stavit cu sutra slike .. pa da prokomentirate ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
lst mozes prakticno da radis kada hoces, ne postoji "propisano" vreme kada "moras" poceti sa savijanjem, samo treba da vodis racuna da ne ostetis ili slomis biljku
 
14.04.2012
32
38
0
35
čestitam na ženki, i moja prva biljka pa ženska, imam još tri koje čekam, ja za sada zadovoljan, ova najveća i ženka.