prva biljka box kuhinjski ormaric 4500lum

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.10.2009
14
1
0
41
opanak je napisao(la):
evo da se javim poslije kratke pauze sa dobrim rezultatima prvo pa zensko
svidja mi se ovaj hobi a izgleda da i ide od ruke za prvu biljku prezadovoljan mada mozda me i sjeme dobro zakacilo ovdje ce biti puno vise tave nego sto sam ocekivao
evo par slikica nisu bas najbolje kvalitete al vidi se da je mackica u dobrom stanju i smrdi ko luda a i ono lisce veliko sto sam pocupo udara fino:)
ja ovo ko poluprofesionalac :)
Pogledajte prilog 1776

hahaha nemoj samo pretjerivat s tim liscem. Sve ostalo je ok
 
25.03.2012
32
1
0
44
eee ovako treba mi savjet hitno od nekog klimatologa spremam se za outdor imam 2 biljke stare 7 dana medjutim na takoj sam geografskoj poziciji da mi dan traje u junu i julu preko 22 sata znaci imam samo 2 sata noci a klima je umjerena ljeti temperatura ne prelazi 30 stepeni a nepada ispod 15 jel uredu da biljke drzim pod lampama na 12/12 i onda da ih siknem van pocetkom juna unaprijed hvala na savjetima
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opanak je napisao(la):
... dan traje u junu i julu preko 22 sata .... jel uredu da biljke drzim pod lampama na 12/12 i onda da ih siknem van pocetkom juna unaprijed hvala na savjetima

ajd pojasni malo zasto bi ih drzao na 12/12 i u junu prebacio napolje na 22/2... jedino ako ti je u planu da prvo procvetaju pa se posle ponovo vrate u vege?
 
25.03.2012
32
1
0
44
PowerSeed je napisao(la):
ajd pojasni malo zasto bi ih drzao na 12/12 i u junu prebacio napolje na 22/2... jedino ako ti je u planu da prvo procvetaju pa se posle ponovo vrate u vege?
pa ovaj znas sad su u ormaricu sa ovom biljkom sto cvijeta na 12/12 posto nemam stvarno mijesta to mi je problem a zelio bi da se malo razviu prije iznosenja na van ja mislim da nece procvjetat za mjesec dana al problem je vec sto u septembru nastaje surova klima zadnje dvije godine snijeg je pao ok 20 oktobra sad mozes mislit gdje zivim blizu serafa :)
nista onda cu ovu probat odvojit od njih i drzat je u mraku problem je sto smrdi uzasno zena hoce da mi iskopa oci kad je izvadim iz ormarica samo neznam sta ce da bude sa cvjetanjem dali ce uspjet procvjetat prije prvog mraza
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa te koje hoces u junu van zasadi sada van, sta je tu problem... a ta sto cveta nek zavrsi cvetanje u ormaru
 
25.03.2012
32
1
0
44
poz svima sa gadnim vijestima ovo moje ispade mudonja do bola al nema veze moze se zapalit zamolio bi admina da ukloni moju temu ovu posto planiram zapocet novu ako je moguce tako sam se razocarao :(
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
:eek:hno: šteta...
:lock::lock::lock::lock::lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.