Prva biljka-savjet molim

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ustvari su ti ovi naši packodijelitelji dobri u dušu skroz,ti si nova pa ti hoće malo zube pokazat al vidjet ćeš-mekani su ko guza od bebe,pogotovo zloćesti iako istina i bog brijem da je on najviše banova podijelio a ujedno je izabran za moderatora godine što znaći da nije loš.
Jelda zloćešti?:family1:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
woman_teatar je napisao(la):
zločestiji od mene nemože biti, samo ovisi u kojem smislu, a napušenko se zabunio zbog vode. Može još 5 bodova za ovo? Baš mi se skupljaju bodovi, možda dobijem na nagradnoj igri ako skupim više bodova ili kako to ovdje ide na vašem forumu? :p :p

Evo ovako...Ukoliko skupiš 50 bodova za kaznu ides kod mene da ti pokažem kako sklepati box i uputim te u osnove uzgoja drage nam biljke;) . Naravno ja plaćam sve putne troškove!
(zlo spraši joj još 45 komada ;))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Genjo2

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Aj da malo i ja kopam po Graveyardu :icon_lol:...kad vec svi spammaju...

ZLO UDRI SA 10 NEGATIVNIH al nemoj da nemogu nista pisat ni postat 10 dana :icon_lol:
 

woman_teatar

Banned
Banovan
25.01.2012
8
0
0
39
Tropico nemoj jos i ti, ono njegov izgovor je da mi je preko nekih stvari presao jer sam "žensko" ma molim te, onako, zaboli me vise, ja sam dosla ovdje po savjet i da vas pozdravim a ne da mi se nađe policajac i izmišlja toplu vodu. whatever!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
A pazi sad!
Kad sam ti ovo bacio u groblje, trebao sam ti dat 5 negativnih za nekorištenje pretrage, koji ne istiću nikad. Tako obično i bude, ali pošto ne želim navući gnjev napaljenih brijača, nisam...onda se nađe jedan koji me prozove što sam prešao preko "prozirne vode", za što bi vrlo lako moglo sjevnuti i 10 negativnih, ali nisam takav igrač...i sad me napadaš i javno i preko privatnih poruka, za što bi moglo sjevnuti i 50, ali opet, nisam takav igrač...
Ajde ženo oladi i pogledaj prvi odgovor za korisne linkove koji će ti pomoći da ne piskaraš gluposti...pa onda pitaj ako nije jasno!

Ovo ključam, da ti ne padne na pamet još malo provocirati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.