Prva domaca Biljana :) @Nines_Rodriguez

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
masa polena ne znaci da nije hermic, ne moze na cisto muskoj biljci da se pojavi seme. izbacila je garant koju pistilu koja je uletela direkt u polen i nije stigla razviti cvet al jeste seme. nema druge
 
07.03.2015
146
159
43
39
Otkinuo sam vrh toj biljchici, osusio je na reflektoru u ormanu, evo kraj drugog sata i kraj rada, mild hi, lep flow konverzacije, misli fokusirane... ukus kao kod prave vutre ulicarke, odvratan miris je srednjeg intensa... Nije lose za hedovinu sa takvog herma! Cuj, jeste herm, cim ima polen i cvet, ali ono sto zelim da kazem je da su cvetovi daleko kasnije formirani u odnosu na muda sa polenom.
I to jako malo cvetova, toliko za jednu spravicu.
 
07.03.2015
146
159
43
39
Pozdrav svima! nije me bilo dugo vremena....
Sve se ovo pocupalo i popusilo i ulje cak napravljeno! Jednu biljozu sam u oktobru mesecu vratio u box i zivela je do pre petnaestak dana. Aprila meseca izvadjena iz boxa, dovrsila cvetanje, nastavila vege, i taman kad se spremala za trece cvetanje, sprzim je djubrivom :(
Sve to zbog ne proverene zemlje + stajnjak. Zasto? Zbog toga sto je pokazivala znake nedostatka Azota, jel zuteli listovi iako je bila u posudi 35+ litara.... Ph je bio kako treba....
Krecemo novim koracima hrabro i sigurno!
Izvinjavam se zbog ne zavrsenog dnevnika i neurednog, jel.
Pozdrav svim dobronamernim ljudima jos jednom i stay HI :)