Prva hrvatska web stranica o medicinskom cannabisu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Svako od nas je dobar u necemu. Onaj se skida go na minus deset, ja pravim sajtove, neko chita zakone organizuje udruge, neko prodaje growing opremu, neko kreativno pomaze pa makar grafiti bili...najbitnije je da damo neki dio sebe za biljku koja nama daje mnogo vise. Ne slazem se sa tarkijem...ima odje puno bolesnih kome treba marihuana :) aaa ima bogami i puno onih koji treba da smanje konzumaciju i zapocnu dekriminalizaciju :)

Sajt bi zatvorio dok ne smislite nesto profesionalnije...samo napred.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Uhhh,joj,joj,joj....ja bih najradije živio bez ikakvog kontakta sa jako puno ljudi.Živim i radim(momentalno) u sredini gdje ako motaš duvan i kažeš da si bio prošlo ljeto u Amsterdamu....drogeraš si.Promijeniti svijest velike većine,tj. mase,... je nemoguća misija.Pri tome mislim na okruženja u kojima živimo.Potražiti bilo kakvu pomoć od bilo koga a da je u svezi sa marihuanom....hvala bolje ne.
Ne kažem da nije moguće i da jednog dana možda neće biti zabranjeno ovo voće...ali do tada....4 zida,zakon za mene.
Dovoljno je da samo neko misli ili sumnja,iako nema dokaza....da većina uzme mač u svoje ruke i otpočne pisati presudu.
Sretno!
 
07.06.2010
31
1
0
44
Jer nekome tko je u permanentnoj psihozi se nikako ne preporuča davati varijetet s visokim postotkom THCa pošto je on psihoaktiv (halucinogen), da bi bolje predočili priču pogledati prikaz...
To halucinogen treba pod hitno izbaciti, a onoga ko je to napisao :violent018:.
:vb_wave:
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
neznam nebi se htio mješat u stručnost teksta, ali znam da thc one podležne psihozi u velikim količinama samo još bolje r*****e , a cbd im je od velike pomoči i smiruje im misli
 

extranoize

Aktivan Član
04.01.2008
255
22
0
35
Tarki je napisao(la):
A ovo da mi koristimo biljku za lijek... to je čisti bullshit. Svi ju pušimo jer volimo biti napušeni.. Ovdje ima možda 1% ljudi koji imaju neku terminalnu bolest i zbog toga je puše. Mi ostali se ugruvavamo pa nam je medical marijuana priča čisti alibi. Zato ne kakite da lijek raste iz posude jer lijek nama ne treba.
A zašto volimo biti napušeni? Možda zato jer nas to usrećuje, daje smisao ili zanimljivost životu, otvara nam oči...nije li (prividna) besmislenost ljudskog postojanja zapravo naša najveća bolest?
Nije li cijeli svijet jedna velika (umo)bolnica? Iz te perspektive nam je potreban lijek :icon_lol:

Ipak naglašavam da vutra nije čudotvorni lijek za navedene bolesti već samo jedan mali (i nenužan) korak na putu do izlječenja.
Došla mi inspiracija :sun2:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pa e, život je jedna bolest koja rezultira smrću :D
Svi mi volimo začiniti život... neki vutrom, neki ovim onim, nekima je dosta začinjen takav kakav je.
Ja sam govorio baš o bolestima koje su neizlječive i koje život čine patnjom, a kanabis pomaže da se čovjek osjeća bolje...
Tak da i dalje stojim iza svoje izjave da je takvih ljudi ovdje ni 1%, a i to sam puno rekao.