prva kutija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
evo ljudi još par pitanja i par vaših savjeta prije negoli krenem u akciju

oprema:

grow box je od knauf ploca
dimenzije:50x50x100(d,š,v)
rasvjeta:hps 250 kit
digitalni mjerač vlage i temperature
ph listići za mjerenje ph vode
zemja:terra magma
hesi start paket gnojiva (sa kanabisa)
sjeme(kanabis org):RQS Ak automatic,White Widow Automatic,Dinaferm Blue Cheese Automatic,Pyramid Auto Wembley

sada me jos samo zanima koliko biljoza bi moglo ici u taj box i koje od ovih sorti preporucate za prvi put (ovo mi je prvi grow) i koje velicine posude da uzmem za njih (kolko lit...) i jos jedna stvar a to je ventilacija,vase preporuke kolko i koje ventove da uzmem i di da ih tocno instaliram...lampu i reflektor sam mislio na dva nosaca stavit,znaci par cm od vrha boxa bi visile...puno hvala na svim savjetima






edit:za refleksiju svijetla jos nisam odlucio dali prefarbat u mat bijelu ili neku foliju stavit...savjeti dobrodosli...
 

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
jbga box je takav kakav je,dobio sam ga isto kao i rasvjetu...ventilaciju jos nemam zato trebam savjete koliko i kojih ventova trebam i gdje da ih stavim...necu ct radit...dali postoji kakav filter za ubost koji bi stavi na ispuh da mi ne smrdi u stanu,jer mi ipak neki clanovi familije dodu s vremena na vrijeme...

p.s.vidio sam link,jebeno je to odradio...
 

Bolt

Aktivan Član
01.10.2011
52
6
8
Death Row
kolko ventova bi morao stavit za hps 150? (postoji opcija da zamijenim 250 za 150) sta je sa filterima za miris koliko i gdje ih stavit? thx

edit:mislim da tu idu dve biljoze...
 
15.05.2015
1
0
1
28
evo ljudi još par pitanja i par vaših savjeta prije negoli krenem u akciju

oprema:

grow box je od knauf ploca
dimenzije:50x50x100(d,š,v)
rasvjeta:hps 250 kit
digitalni mjerač vlage i temperature
ph listići za mjerenje ph vode
zemja:terra magma
hesi start paket gnojiva (sa kanabisa)
sjeme(kanabis org):RQS Ak automatic,White Widow Automatic,Dinaferm Blue Cheese Automatic,Pyramid Auto Wembley

sada me jos samo zanima koliko biljoza bi moglo ici u taj box i koje od ovih sorti preporucate za prvi put (ovo mi je prvi grow) i koje velicine posude da uzmem za njih (kolko lit...) i jos jedna stvar a to je ventilacija,vase preporuke kolko i koje ventove da uzmem i di da ih tocno instaliram...lampu i reflektor sam mislio na dva nosaca stavit,znaci par cm od vrha boxa bi visile...puno hvala na svim savjetima






edit:za refleksiju svijetla jos nisam odlucio dali prefarbat u mat bijelu ili neku foliju stavit...savjeti dobrodosli...
ista prica kao moja trenutna...samo sto imam ct ...u tom slucaju da li mogu 250w ili je bolje 150w ? i da li mi treba mh takodje ? u tom slucaju ..koliko bih morao da drzim biljku od sijalice ? ..i sta si na kraju uradio? ...koja sijalica i kako je islo to ? pojeo sam govna sto se nisam vise raspitivao na pocetku ...hvala unapred
 
Poslednja izmena: