Prva Ljubav Prvi Grow :) 250mh/hps Super Critical fem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

daveclarke

Aktivan Član
05.09.2014
190
1.205
143
iza brega
Super si ti to odradio, sad uzivaj u predstavi kad okrenes na 12/12:thumb:
Probaj nabaviti veci ventilator u cvjetanju, idu vrućine i bit ce napeto u održavanju temperature i vlage u granicama normale;)
 
17.05.2015
93
193
43
Mislim ubaciti jos jedan ventilarot unutra da mesa zrak nadam se da bi to bilo dosta mada mozda ubacim i turbinu i filter jel vec malo smrdi kada udjem u sobu mogu misliti sta ce biti kasnije. Da i hvala za prvi put mislim da sam je lepo rasiro mada moce to i bolje ali za sada zadovoljan :thumb::banana_rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: daveclarke
17.05.2015
93
193
43
Dan 43
Prebacen rezim svetla na 12/12. Sa vegetacijom sam zadovoljan presla je bez vecih problema. Treninzi skoro svi :lol:smiley9934:joint2:. Topiro je dvaput odtadio list pa crop ili sta vec i na kraju malo podsisao listove donje al morace to jos kolko vidim. Cetri puta papala :). Vlaga je bila malo veca pa sam ubacio jos jedan mali da duva po njoj al ko da mi je temperetura skocila malo no videcu sta cu. Sad cekamo cvetanje...:gled::vozdra::watch:
 
17.05.2015
93
193
43
Ovako da je javim. Stvari se nisu zavrsile najbolje. Pre jedno nedelju dana i malo vise udario mi je grom u kucu. Sva srece ostao sam samo bes sva cetri ventilatora na boksu osvetljenje radi ali i bez struje u tom delu kuce gde je box tako da sam morao da prekinem sada ovo jel nisam u mogucnosti da resim taj problem skupo je a da razvlacim produzni kabel tamo bice sumnjivo jbga. Tako da je bilcica napolju u kanti od jupola i tako nastavlja svoj zivot.