Prva Ljubav Prvi Grow :) 250mh/hps Super Critical fem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2015
93
193
43
Sad dok cekam(o) da zahvalim svima sto ste tu da pomognete stvarno ste :thumb:
:respect:.
E sad par pitanja. Posto nemam ph metac negde sam procitao da mozes sa Slavolom regulisitati pa ne znam jel to izvodlivo i kad koristim Jungel ili moram na drugaciji nacin regulisat ph? Za ventilaciju mozda dodje turbina sa filterom negde sam juce procito da critical smrdi ko kuga:confused::D. Ventilatori da rade i dok bilka ne nikne ili mogu sad bez bjih ipak to cudo ce da šljaka par dana 24/0 dok ne nikne?
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A dosta ljudi ga ne koristi(ph metar),al ak ga imaš uvijek si provjeravaj i kad gnojiš i kad ide samo voda!Za slavol ne znam nisam ga nikad koristio!Ventilatore si stavi da ti rade 24/7 jedino si ih možeš spojit na potenciometar pa si smanjiš jačinu dok je lampa ugašena.Meni je uvijek upaljeno sve i na maksimum!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CoaGad
17.05.2015
93
193
43
Evo mene cisto da se javim da nema jos nista novo i dalje cekamo :( u nadi da ce se pojaviti :watch:danas je cetvrti kad smo posadili seme i prevrnuli sve pa sve to natrpali unutra. Rezim svetla 24/0. Mislim cekati do subote i ako ne bude novosti ide novo seme na klijanje. To ce mu biti vise od nedelju dana fore. Temperatura je oko 28c e sad vlaga je mala trnutno 35 a znala je past i na 20 i nesto pa sam ubacio jos jedan peskir sad stoi oko ovih 35 muka velika. Pozdrav i do boljih vesti nadam se :idea::joint2:.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Sretan grow :puuuh:: drzim fige da izađe al pazi samo da je ne prezaljevas ..ako je stalno mokro i cesto ju zalijes sa vise od par deci moguce da je istrunula..To je ono-ako puno i fino zalijem mora nesto niknut,ne to :p nadam se da je samo lijena
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ako budes prsadjivao moze da se desi da je pustila klicu pa se da primetiti gde je,ako nije opet ti uradi kao sto kolega kaze.Drzim fige srecno :)
 

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
bas peh za prosipanje, ali sta je tu je... vidio sam biljke koje rastu iz fuga izmedju dve stepenice i kojekavih jos mjesta tako da ako ima potencijala u njoj, probit ce na povrsinu

uredno odradjen setup i priprema, struja van boxa i minimalno zica po boxu... svaka cast...

zvekni jos jednu rezervu za svaki slucaj...

neka ti je masno branje..

pratim

stay high...
 
07.03.2015
146
159
43
39
Vozdra friend!
Ako zaista zelis da dignes vlagu, izvadi te peskire iz boxa. Potrebna ti je sto veca kontaktna povrsina mokrog predmeta i vazduha, znaci nikako zguzvan peskir, da bi se povecalo isparavanje vode.
Druga stvar kaze, da ti sa tim ventilatorima nikako ne mozes da odrzis mikroklimu u boxu. Izracunaj zapreminu boxa i na kontu snage venta sracunaj koliko je potrebno vremena da vent izbaci zapreminu boxa.
Potrebno ti je da cela prostorija ima klimu koju ti zelis u boxu. I opet u boxu ces imati uvek nizi procenat vlage jer je i temperatura visa u njemu.
Sve u svemu, mnogo vode treba da ispari da bi na 28Celziusa vazduha imao vlagu od oko 50%!
I povrh tog sveg sto rekoh, kazem, nije vlaga toliko krucijalna pa se ne moras uzbudjivati toliko oko nje :)
Zelim lep i uspesan grow!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri