Prva reprodukcija semena.Sadnja?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Imam priliku da dobijem prvu reprodukciju semena.Skank.Semenke velike lepe zrele ALI kaže mi prijatelj NEOPRAŠENE tj.on je imao samo ženke.Pa sad ne znam da li se to može saditi ?Semenke koje je on kupio bile su ženke.To je što znam?Može pomoć?Šta raditi?Ima li to šanse saditi i hoće li od tih semena nešto moći izrasti i šta?Puno pitanja .Hvala.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Šališ se ili ja nešto ne shvačam?
Kakve god bile,u zemlju na klijanje,kroz tjedan dana znaš sve.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ne prijatelju ne šalim se samo ne znam,zaista.Ako proklijaju znači biće dobre biljke?Ovo što smo pušili je bio otrov vutra.Znači,ako proklijaju biće dobre ali ne kao mama,ako sam te dobro shvatio.A mogu li se i dve tri od tih semenki staviti i za indor uzoj? Ako bi se odlučio na PRVI grow u ormaru ako bih skupio lovu,za lampe itd.?Hvala.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa neznam oče biti ko mama,jer je pitanje tko je tata,hehe! Nisam pričao o tom uglavnom,sjemenka je nastala oprašivanjem,koliko znam kod biljki ne postoji bezgrešno začeće:rofl:
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
...uh...ajmo ponovo...
Dakle,prijatelj je ,koliko sam shvatio ,kupio feminizirane sjemenke!? Tako jel? Ako je tako,postoje dvije opcije:
1.Jedna ili više biljaka su bile hermafroditi iliti dvospolci,što rezultira lošom genetikom.Slijedeći naraštaj će biti u velikom postotku hermi,dakle bit će u stanju same sebe oprašiti.
2.Blizu njegovog mjesta za uzgoj je još netko uzgajao i imao mušku ili hermi biljku...ako je bila hermi,ista prića,a ako je bila muška,sjeme je dobro i vjerojatno krije interesantno iznenađenje...ali ti ne možeš znati dali to valja,jel tako?
Pošto imam neugodnog iskustva sa takvom genetikom odnosno,posjekao sam već podosta hermića,preporučam nabavku kvalitetnog sjemena.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Da kupljene su bile feminizirane semenke.Hvala,Zlo i naopako,Greenpower1 .A ovo za prvi grow u ormaru?Može?Ne?Mogu li neku domaju za probu dok se ne naučim...Savet?Listam ali ne mogu ništa o tom da nadjem.
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
listaj forum naravno de ces saditi domacicu al ako bas hoces da bacas pare kupi si semenke :) prvo nauci pa onda kupuj..
i imas na forumu sve brate al bas sve niko se pametan nije rodio znaci procitaj nekoliko dnevnika odluci sta hoces pa na posao moras sklepati neki box kupiti sijalice ventilaciju treba malo i uloziti al se neces pokajaty tako da na citanj pozdrav.
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
još pitaš,
Mogu li neku domaju za probu dok se ne naučim...

sa domačicom nećeš fulat, a i definitivno će bit bolja od ovoga šta trenutno spominješ...

balkan's weed company... realizirajmo i konzumirajmo domaće! :icon_lol:
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Moguće i da je biljka sama sebi prdnula par sjemenki makar bila fem.Dešavalo se,
od cjelog growa iz badova da izađe 4,5 sjemenki a sve ženke indo.Tako da klijaj sadi rasti