Prvi amaterski grow ( nepoznato sjeme )

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

big

02.06.2012
6
0
0
30
vozdra svima.

Evo da zapocnem, sjeme sam nabavio iz neke kvalitetne vutre koju smo ekipa i ja duvali i tako se opustio u "uzgajanje".
Zapocetak sam stavio na klijanje ( nemam slike ) i kolko me sjecanje sluzi, sjemenka je proklijala 13.6
Koristio sam zemlju za cvijece, posto se nema para da se kupi bolja. I kolko me sjecanje sluzi, biljcica je izasla nekih 2-4 cm iznad zemlje 16.6
Zalijevao sam ju svaki drugi/treci dan, zavisi po potrebi. Evo imam par slika pa komentirajte, dajte neki savjet, sta treba dalje itd. Hvala unaprijed.

2z8vpkk.jpg

2hduqnn.jpg

EDIT: ispricavam se na krivom mjestu, moze neki moderator prebacit u "Dnevnik uzgoja".
 

matia

Aktivan Član
13.04.2011
590
260
83
45
Dobrodošao big.
Trebao si ubosti još koju sjemenku pošto ne znaš oče li biti cura. Kolike su ti te posude izgledaju mi male, već bi trebao razmišljati o presađivanju.
Inače dobro izgleda :)
 

big

02.06.2012
6
0
0
30
a ovo je samo test, da vidim kako ce se stvari odvijati iducu godinu:) a ako bude cura, onda sam na konju.
hmm. posude, nemam pojma. al' za par dana cu presadit sigurno.
 
08.05.2012
34
0
0
93
nemoj posle da bude musko. dodaj jos koju.ako ces vec da radis radi ga ko covek ili ga nemoj raditi :)

sta ces nauciti ako provalis da je musko. samo ima da bude :shit:
dzaba ti trud i sve ...
cisto da te pitam, kakav test ? jel to testiras sunce i zemlju :banana:
 

big

02.06.2012
6
0
0
30
samo da obavijestim, biljcicu sam prebacio u indoor kod frenda jer su mi poceli žutiti listovi i nesto je pojelo listove. I sad kad se oporavi cu stavit par slika.
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Najvjerovatnije ti je nedostatak nečega.Najvjerovatnije N, a to riješiš tako što presadiš u frišku zemlju punu hranjivih tvari ili prihranom..
Nije ti nešto velika tegla u kojoj raste pa je vjerovatno i zemlja več ostala bez hrane za biljku. inače u kupovnoj zemlji ima dosta za par tjedana hrane pa ti savjetujem da kupiš barem 5l zemlje i presadiš a kad češ prebacivat van iskoristi ostatak zemlje za pripremu sajta na koji češ ju presadit.. Imao sam isti problem kad su mi bile male biljke, počeli su listovi žutit i sušit se lagano a poslje presađivanja u frišku zemlju trebalo im je dan dva da se prilagode i onda su samo buknule.. Imaš i drugu opciju a to je prihrana NPK gnojivom za vegetacjusamo meni se nekako čini bolje presadit , nekako mi to izgleda prirodnije..
Sretno i uživaj u hobiju.. pozz:samoja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Naam Van
05.06.2011
4
0
0
21


Pozz ekipi, imam 3 kom kao ove na slici, cijelo vrijeme su vani ali su zakopane u zemlji u jogurtovim čašama radi kamuflaže da su mi pri ruci.
Mislim da je vrijeme da ih presadim na pripremljeni sajt jer su već ono baš čvrste, sad kad ih budem presadjivao u zemlju da li da ih ukopam malo dublje (mislo sam do prvih listova)
Stare su 20-tak dana
 
17.04.2013
2
0
1
hello ekipa, imam 3 biljčice nepoznatog sjemena, w je bila stvarno super pa sam odlučila zasadit al počela mi se sušit i žutit što da radim koje gnjojivo il vitamine il što već da koristim( pretpostavljam da je zbog toga, tj manjka ti nekih shranjivih stvari )!!???

hvala unaprid! :vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ti bre sestro kao i onaj artemida, uopste ne gledate gde postavljate pitanje, ovu temu je zapoceo i vodi big kao dnevnik, sve cu ovo brisem uskoro
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke