prvi box (domačica)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
Bravo Swizzz!! samo sviraj! :) ja sam jedan grow odradio na štednima ali....vidis di sam sad :) nema smisla...uzmes HPS i sviraš :) da vidis kakve su sad nakon 20 dana vege :) takva mi je na štednima bila za 3 mjeseca :) SRETNO!! :ridinghorse:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz
09.02.2013
27
9
3
36
LST se radi na stabljici ak ose ne varam ovo ti niej bas najbolej obaljveno mslm logicki gledano ljepilo i lsit cak moze uc i neke kemikalije kroz pore u list to se veze za dno stabljike tamo di izlazi odmah iz zemlje(barem sam ja tak uradio i bilo je dobro) i onda stavis jedan stap/ić i špagom svakog dana pomalo zatežeš biljčicu ne to odjednom ju savit pa nek si ona misli.....
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ee bas to nemam novaca trenutno pa ce i ovo biti ok .....

nisam shvatila post s lijepilom ?????? kakvo lijepilo ????? Početnik ????? ono u pocetku je bila proba ,nisam znala sta je LST a na youtube-u je frajer tako pokazivao pa sam i ja bila tako napravila ....... sada je povezano zicom za teglu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: roower

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
odokativna metoda ti nije za gnojivo..znash?
kazhesh da si stavila jako malo...ali ne znash koliko je to mililitara...imash li uopche predstave kako bi izgledalo npr. 3 mililitra u chepu???cisto sumnjam...eto..zato ti "od oka" mjerenje nikako nije za gnojivo...ma ni kemiju opchenito..kada su u pitanju visokokoncentrirane tekuhine tj. preparati..

odi u najblizhu apoteku/farmaciju/ljekarnu...i kupi si 2-3 shprice od 5 ml..bez igala..to che te izachi ne vishe od 10kn...a chini mi se da su cca 2kn po komadu..tu negdje...dakle skroz jeftino a puno che ti pomochi..

stvarno-nemoj se zafrkavati sa odokativnim dodavanjem gnojiva...mozhesh potpuno unishtiti biljke...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz and usrname

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
zlavjestica je napisao(la):
odi u najblizhu apoteku/farmaciju/ljekarnu...i kupi si 2-3 shprice od 5 ml..bez igala..to che te izachi ne vishe od 10kn...a chini mi se da su cca 2kn po komadu..tu negdje...dakle skroz jeftino a puno che ti pomochi....
lepo vjestica kaze, tu onda nema promasaja, samo ne kontam sta ce joj 2-3 komada, ja imam 1 od 20ml i sve mi radi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz and usrname

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
pa..da ne mora ichi opet kupovat ako joj se neshto dogodi sa shpricom-da ju ne gledaju kao narkomanku...+ stvarno su jeftine a iskoristit che ih sigurno.
( inache..ona gumica na kraju klipa pochne zapinjati nakon duzhe upotrebe.tako da..nisu bash neunishtive )
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
zlavjestica je napisao(la):
odokativna metoda ti nije za gnojivo..znash?
kazhesh da si stavila jako malo...ali ne znash koliko je to mililitara...imash li uopche predstave kako bi izgledalo npr. 3 mililitra u chepu???cisto sumnjam...eto..zato ti "od oka" mjerenje nikako nije za gnojivo...ma ni kemiju opchenito..kada su u pitanju visokokoncentrirane tekuhine tj. preparati..

odi u najblizhu apoteku/farmaciju/ljekarnu...i kupi si 2-3 shprice od 5 ml..bez igala..to che te izachi ne vishe od 10kn...a chini mi se da su cca 2kn po komadu..tu negdje...dakle skroz jeftino a puno che ti pomochi..

stvarno-nemoj se zafrkavati sa odokativnim dodavanjem gnojiva...mozhesh potpuno unishtiti biljke...
da ,znam koliko je 3 milil jer ima oznaka u čepu :) a ja sam stavila manje od o.o2 (puno manje ) na 1 l vode .... ma stavila sam gnojiva tek toliko da ga malo ima .......

a kaj se sprica tiče ....kupim sutra :D nije bed ....bar za to imam hahahahahahha
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
e pa ....mislim da si to mogu priustit nakon svega ...hahahhahahahahha xD

evo ...vec par dana me ubija cinjenica da cu veliku mozda morat presadit,... sta vi mislite ....dal da ju presadujem i kada .... 14.2 je vec tjedan dana bila stara :p

6z3q5i.jpg
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
malicka se inace presađuje kad na dnu tegle vidis da probija korijen na svim rupicama ;) neka ti to bude mjetilo ali koliko vidim mala je u cvjetanju, kolko ja znam tada nije bas dobro presađivati pa ti po želji ;) kolko je ovo litara tegla?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
svako po svom ;) meni je to mjerilo da se korijen toliko razvio da mu je potrebno presađivanje ;) nisam rekao da se nesmije nego da nije bas dobro, opcenito drndanje po njoj za vrijeme cvjetanja kolko ja znam nije dobro tako da...bilo bi dobro to izbjegavati! naravno nece propast sad zbog toga ali da je određeni stres to je.... zz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
hmmmm...slazem se obojicom ...al evo kaj je meni last time bilo ....

kako bi bila sigurna da je teglica premala (casica od jogurta) pustila sam da proviri dole na rupicamama,i sta se desilo...pokazivala je da je (korjencici su ko poceli izlazit) i ja nju isla presadit i sva zemlja ispala i oko biljke i iz teglice a korjencici se drze za teglicu i morala sam ih kidat jer je bilo previse zilicia i nemoguce to izvest bez malo cupkanja i lallala ... tako da cu povedena iskustvom presadit sto prije ,,,, mislila sam da je to to kaj se presadivanja tice :knockknock:
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
prvo si trebala namočit malo zemlju pa onda vadit iz čaše i mora ić fino sve sa zemljom,nebi trebalo ništa strašno da se desi sem neke stagnacije od dva tri dana možda ni toliko a možda i duže sve u svemu preživjet će..... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz and usrname

Smoke_Weed

Aktivan Član
10.09.2012
111
91
0
Dolina Vutre
Ostavi je kako jeste, a za sledeci put se bolje spremi ;)
Kako ja presadjujem, u casi od jogurta je drzim 7-10 dana, zalijem je sa malo vode(da ne procuri), uhvatim casu odozgore(biljka mi je izmedju prstiju), okrenem je naopako i polako stiskam casu sa svih strana dok se zemlja ne odlepi i ispadne u ruku. Nema stresa, cupanja korena, rasturanja zemlje i glavobolje.
Fino izgleda biljcica :thumb:
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
evo par slika ..... ova najveca mi se na jednom dijelu ko malo objesila a ne znam zasto...nadam se da ce se vidit na slikama...kako biste me znali malo savjetovat :)

2m2cf0i.jpg
--------evo je ...objesena po sredini malo ....nadam se da se vidi ista :p

2d7sbxv.jpg
----najstarija (vrh)

wofif.jpg


kd3dbb.jpg


2ngtq3s.jpg


35ddfo8.jpg
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ja mislila da ima toliko toga kad ono nema odgovora ...a ja ne znam kaj da radim ? da ju spricam vodom ? kakvom ? moram li i toj vodi spustat Ph ,oce li joj pak ocat (sirce) iz vode smetat ??? itko ???? help !!!!!!!!!!! ne znam dal je to normalno ili nije da je tako pomalo objesena rijetka ???