Prvi dnevnik- CBD Hash Plant, Nanda Devi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
Ime vašeg dnevnika: Prvi dnevnik

Datum nicanja sjemenke: 01.02.2019

Početak vegetacije:

Breeder: CBD Crew, domaća

Strain: CBD Hash Plant, Nanda Devi

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Bez Treninga

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 2oo +

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): 200 +

Nutrijenti: Bio Bizz linija, Bio Bloom, Top Max, Root Juice, Bio Haeven

Ostala oprema:

Dodatne informacije:

Slike boxa:
IMG_0791.jpg
IMG_0788.jpg
IMG_0789.jpg
IMG_0790.jpg


Za početak pozdrav svim članovima na Forumu, a istovremeno i ISPRIKA. Pretpostavljao sam da mi neće biti lako, jer sam polupismen, ali nism mislio
da se baš tako neću moći snaći. Na Forumu sam nešto više od godinu, i sve znanje je od mentora Zelenka, mada sam još malo pokupio čitajući vaše
objave. Uzgajam za svoje potrebe, radim ulje (macerat), a jučer sam napravio i prvo ulje po RSO metodi. Ovo mi je 3. indor grow, imao sam i 1 out, koji
su završili manje više uspješno. Ove sezone sam u priličnom bedu jer su mi dvije biljke (Nanda Devi i Malana Cream) bile muške, a dvije sjemenke od
CBD Hash Plant su nakon nicanja jednostavno uvele. Nadam se da će ovaj pu biti ok. Molim za razumjevanje nadam se da ću dati sve od sebe da ovaj
dnevnik bude u redu. :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
sretno @Jurio prijatelju, skupa smo klupu dijelili u ucionici kod naseg profesora Zelenka :)
siguran sam da ovaj put nece biti ikakvih problema, pogotovo uz naseg mentora, a i mi ostali cemo koji put uletit i komentirat ako ti mozemo pomoci.
prati se! :) a jesi li malo box ocistio, cisto preventivno zbog polena, da se nije raspuho naokolo?
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Tehnika uzgoja: Bez Treninga


Zasto bez treninga?

@Srale7 , growam najjednostavnije moguće, uživam kako biljke različito rastu. Mislim da te treninge nebi ni znao odraditi. A za sada koliko mi uspije
uzgojiti je dovoljno za mene, o distribuciji nisam razmišljao, previše je riskantno. :)

sretno @Jurio prijatelju, skupa smo klupu dijelili u ucionici kod naseg profesora Zelenka :)
siguran sam da ovaj put nece biti ikakvih problema, pogotovo uz naseg mentora, a i mi ostali cemo koji put uletit i komentirat ako ti mozemo pomoci.
prati se! :) a jesi li malo box ocistio, cisto preventivno zbog polena, da se nije raspuho naokolo?
@Đorđe Logić i @Ceracki Mustang jel se sjećate kako sam prepisivao od vas? :)
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
growam najjednostavnije moguće, uživam kako biljke različito rastu. Mislim da te treninge nebi ni znao odraditi. A za sada koliko mi uspije
uzgojiti je dovoljno za mene, o distribuciji nisam razmišljao, previše je riskantno. :)

Kvalitetan trening povecava kvalitetu samog proizvoda i naravno povecava količinu. Nitko ne priča o bilo kakvoj prodaji ili distribuciji, vec o boljoj iskoristivosti cijele priče u koju se ulaze poprilično vremena, novaca, truda i veliki rizik.. Ovako, karikiram, ces dobti 80g suhe mase određene kvalitete, a uz malo treninga ces dobiti 130g i pri tom kvalitetnije.

A jedno topiranje i LST bi trebao znati odraditi svatko tko zna proklijat sjemenku. Pa svakako razmisli da ubacis neki trening u cijelu pricu.
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Istina...Kvalitet ostaje isti. Samo kod mase bi valjao trening neki, ja osobno cepam iskljucivo lst. Probao sam sve i lst mi je nekako topic, al uz duzu vegetaciju... Izmedju ostalog cepaj kako si i naumio, bude vremena i za hst, srogove i ostale zajebavancije :D ;) evo moja zelja je jedan sog od 100 komada u potovima od litar ipo :D xixixixi
 

Srale7

Aktivan Član
23.10.2018
236
697
93
38
Umjesto da ga svi potaknemo da odradi bar jedno topiranje i LST, vi ga uvjeravate da je to bespotrebno i da je kvaliteta ista, sa čim se nikako ne mogu sloziti, odnosno koliko ja znam kvaliteta main buda i ostalih budova nikad nije jednaka, a to dolazi jos vise do izrazaja ako imamo jelka oblik biljke.

Opet ponavljam, ako netko zna proklijat sjemenku, onda bi trebao znati odradit bar jedno topiranje i osnovni lst, jer ovaj jednostavna trening daje +40% prinosa uz visu kvalitetu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Netkotamo