Prvi dokumentirani uzgoj by LAUBA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Dobar dan :vutra: narode.Jedan veliki :respect: svima!
Cmog-ju 56. dan cvijetanja,a Bd-u 61.dan cvijetanja!:skot::::banjahanje::::listomahanje::::ludak::
Grow ide svom kraju,zadnja 2 puta zalivene samo voda i još 1-2 zalijevanja i idu dole obje:makaze:.Cmog je spreman po papirima ali mi fali još malo smeđih trihoma i dalje baca nove pistile:mario::,al i trihomi će nadoć ovaj tjedan ja se nadam:bocni::, dok Bd ne baca nove pistile u tolikoj mjeri,al se fino stvrđava i isto se čeka smeđe trihomiće bar 10 posto:drull:.Eto to bi bilo to za ovo javljanje još samo slike u prilog iz jesenjeg brloga.:D

Blue dream
DSCI0732.JPG
DSCI0733.JPG DSCI0734.JPG


Chocolate mint OG
DSCI0735.JPG
DSCI0736.JPG DSCI0737.JPG DSCI0738.JPG


Do sljedečeg javljanja:kafa:,a ja se nadam harvesta ostanite zdravi i veseli!::sex::::lulamira::::vapor:::wave::thumb:
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Dobra večer dragi ljudi.STigo je i taj dan. HARVEST DAY!!!:makaze:::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::
BLUE DREAM (humbolt) 65. dan cvijetanja :thumb:
CHOCOLATE MINT OG (humbolt) 60. dan cvijetanja:thumb:
Htio bi se zahvalit svima koji su na bilo koji način zaslužni da ovaj dnevnik završi i to sa REKORDOM (slobodna procijena)!Za sada ču stavit slike a iduči put zapišem osvrt na grow i bioze, a smoke report kad bu vrijeme za njega!
CMOG
DSCI0739.JPG DSCI0740.JPG DSCI0741.JPG DSCI0742.JPG DSCI0743.JPG DSCI0744.JPG DSCI0745.JPG DSCI0746.JPG DSCI0747.JPG DSCI0748.JPG DSCI0770.JPG

BD
DSCI0749.JPG DSCI0750.JPG DSCI0751.JPG DSCI0752.JPG DSCI0753.JPG DSCI0754.JPG DSCI0755.JPG DSCI0756.JPG DSCI0768.JPG DSCI0771.JPG

Ljudovi to bi bilo to za večeras (nočas)::umirem:::idea:.Do idučeg javljanja ostanite kao i uvijek zdravi i veseli!::sex::::lulamira:::respect::wave:
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Dobri dan dobri ljudi sa :vutra::respect:
Došlo je vrijeme da se napravi osvrt na cijeli grow i naravno smoke report.::lulamira::

CMOG ::listomahanje::
Moram priznat jako jednostavna za uzgajat,voli pojest malo više i voli se iz strechat prilikom prebačaja (poduplat) ali jako zahvalna bioza.Ne pije previše vode i ne grana se baš najbolje pa ju zato i nebi preporučio za neki scrog.Vrhovi su prepuni tihoma,al nisu baš nabijeni kak sam ja mislio da bu bili al ajd ok je i nije baš neki yelder.Što se tiče mirisa on je nekako na borovinu i mentu,okus malo zemljasti al zato udara kao da vas neko pogodi maljem u glavu i to instant več nakon prvog dima i traje dosta dugo,niš vam se neda baš pretjerano tako da bi ju preporučio za večernje sate pošto na njoj niste od neke prevelike priče.Ocijena za njega je 8/10.:)
DSCI0778.JPG


BD
Ova bioza je malo zahtijevnija za uzgoj,al to nadoknadi na berbi.Pogodna za scrog pošto baca grane kao pervan viceve,a ne strecha se toliko na prebačaju.Voli pojest malo više tak da joj je bolje na prebačaju režima svijetla dat i duplu dozu pošto treba opskrbit tolike grane kojih je bilo 20ak.Ona mi se i puno više sviđa od prethodno spomenute jer joj je rad ne nadjebiv.Vrhovi isto prepuni trihoma više pufasti nego nabijeni,miris kao da imaš teglu punu bobičastog voća sa dominacijom borovnice,okus isto vočkast,rad taman za prek dana al se može i na večer fino ubit uz malo povečanje doze al te opet ne ubije da nemreš komunicirat.Svaka preporuka i ocijena 9/10.:thumb:
DSCI0777.JPG


Eto to bi bilo to od mene za ovaj grow,ak neko još ima neko pitanjce nek puca:razvaljen::.Admini @Zelenko63 , @Stipe neko, može u završene.
I još jednom da se zahvalim ovom forumu i svima na njemu što su omogučili da ovaj grow dođe na svijetlo dana:clap::! Hvala @Zelenko63 na nagovoru.:thumb::puuuh::
Još malo pa bu išo novi grow pošto sam dobio i nekih 20 menki:love2: mix Blue dreama i blue amnesie auto xxl,tako da je ovaj grow dao sve što je trebo,a do nove avanture ostanite zdravi,veseli i naduvani!::sex::::lulamira:::razvaljen::
:respect::rolleyes::vutra::wave::wave::wave:::kauboj::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
:clap:: ukosno to sve izgleda buraz,
Što se tiče mirisa on je nekako na borovinu i mentu,okus malo zemljasti al zato udara kao da vas neko pogodi maljem u glavu i to instant več nakon prvog dima i traje dosta dugo,niš vam se neda baš pretjerano tako da bi ju preporučio za večernje sate pošto na njoj niste od neke prevelike priče.
To me zanimalo, hvala ! :drull:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Svaka ti cast Lauba na dnevniku, biljkama i reportu:thumb: stvarno rezultati za svaku pohvalu,osjeti se preko ekrana kako je masno..a jos te boje:drull:
:respect: čovjek
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lauba