Prvi grov da li su biljke ok

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.10.2009
11
0
0
28
OD 5 semenka widowa rodila samo 1 MALER STRASNi tako da sam morao da zasadim jos 1 obicnu biljkuSad me zanima da li je ok da oni prvi donji listovi pozute i otpadnu i da li je normalno da widow bude ovako gust mislim 3ili4 nedelja je vegetacije .Prve 3 slike su widow 4ta je obicna dzidza.URL=http://img201.imageshack.us/i/sveg.jpg/]
sveg.jpg
[/URL]http://img201.imageshack.us/img201/3752/sveg.jpg
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
stvarno je lijepa...nije ko uobicajne biljkice...ko da raste na sve strane...jesi joj nesto posebno davao od hrane?
da joj nisi mozda odrezao vrh glavne stabljike?obicno je glavni sredisnji vrh(cola) i najvisi
 
16.10.2009
11
0
0
28
stardust je napisao(la):
stvarno je lijepa...nije ko uobicajne biljkice...ko da raste na sve strane...jesi joj nesto posebno davao od hrane?
da joj nisi mozda odrezao vrh glavne stabljike?obicno je glavni sredisnji vrh(cola) i najvisi

Ma nisam joj nista davao samo uzeo zemlju u maksiju i zalivao i to je to.Biljnka raste ko bunker nije mi jasno nisam je ni orezivao ili nesto ubunkerisala mozda joj jos treba vremena da krene da roka u vis.Nego jedno pitanje jos e nece da se slogira biljka posto predpostavljam ako je tako gusta ti donji listovi tripujem ima da se osuse?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Zemlja ti izgleda očajno (koja je to?)
Temperaturu mjeriš u razini vrha biljke (ovakva temp. je ok,ali tko će znat jel to u redu,ako je termometar dole,al ajd,lijepa je ww,pa je valjda ok...)
Vlažnost 35%...ne valja,u vege treba bit između 40% i 60%,a u cvjetanju oko 40%,ali ajde,može proći.
Malo ušteluj te neke sitnice,inaće je sve ok i istjeraj to sad do kraja,a onda drugi grow uzmi bolju zemlju (ne znam koju sad imaš,ali ne dopada mi se kako izgleda) i sjeme prvo na klijanje,pa onda u zemlju u male posude dok ne nikne i malo očvrsne-onda u velike saksije presadi.
Baci se malo na čitanje o pripremi zemlje,režimu zalijevanja i gnojenja.Vidim da te hoće,samo moraš malo još prikupit informacije koje trebaš,a ja sam ti sad dao neke smjernice,pa eto...
Pogledaj ovaj video,a ima ih i na tjubu koliko hoćeš http://www.vutra.tv/sf.html
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jos bi pomenuo da bi mogao i sad da presadis u vece posude i jos da pustis u vegetaciju jedno 3 nedelje .. rzmisli..
 
16.10.2009
11
0
0
28
ZOKI je napisao(la):
jos bi pomenuo da bi mogao i sad da presadis u vece posude i jos da pustis u vegetaciju jedno 3 nedelje .. rzmisli..

Ma ja sam mislo da je guram do kraja novembra n avegetaciji ali nisam znao da moram da je opet presadjujem mislim kolika joj saksija treba ovo su one ja mislim 20x20.Inace sto se tice klijanja kada sam sadio zabo sam semenke u zemlju u casi od jogurta pa sam presadio posle u ovu.Sto se tice zemlje obicna zemlja za cvece iz maksija nisam nista dodavao i tako to.
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
napuni tu tacnu od coca cole vodom (ako ne drzis biljku u njoj)
da ti hlapi i podigne vlagu,
inace bi preporucija vlagu i vise od 60% u vege,
ako mozes podici naravno